Ikviens var kļūt par kustinatoru

12.02.2019.
Veselības ministrija ir uzsākusi sabiedrības informēšanas kampaņu “Kustinācija”, kuras mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes, mudinot sabiedrību ar dažādām iedvesmojošām aktivitātēm vairāk kustēties.
Projekts tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Ikviens var kļūt par kampaņas brīvprātīgo atbalstītāju ̶ Kustinatoru, pamudinot cilvēkus sākt kustēties biežāk. Par Kustinatoru var kļūt ikviens, tai skaitā arī dažādas organizācijas, pašvaldības, izglītības iestādes, uzņēmumi, NVO vai neformālās grupas.
Pievienojieties un mudiniet arī citus pievienoties kampaņas “Kustinācija” brīvprātīgajiem atbalstītājiem – Kustinatoriem, lai veicinātu sabiedrības veselību un dzīvesprieku!

Aicinām:
• savu iespēju robežās (uz nedēļu, dienu vai kaut stundu) kļūt par Kustinatoru, pamudinot cilvēkus sākt kustēties vairāk, piemēram, ilgāk pastaigāties vai uzsākt vingrot;
• popularizēt savos sociālajos tīklos mirkļbirku #Kustinacija, pievienojot tos saviem postiem, kas popularizē fiziskās aktivitātes, kā arī aktīvi sekot un dalīties ar kampaņas sociālo tīklu ierakstiem;
• dalīties pieredzē ar sabiedrību par to, kā Jums izdodas ieinteresēt mazkustīgākos iedzīvotājus sākt nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm. Jūsu pieredzes stāstu - publicēsim kampaņas sociālo mediju kontos, lai iedvesmotu fiziskajām aktivitātēm arvien jaunas mērķgrupas – arī tos cilvēkus, kas kādu iemeslu dēļ atturas no treniņiem vai ir pārtraukuši fiziskās aktivitātes. Gaidīsim Jūsu pieredzes stāstus vai foto, kas pauž kustību un prieku, lai varētu ar tiem dalīties kampaņas “Kustinācija” sociālajos tīklos.
Jautājumu gadījumā lūdzu rakstiet uz e-pastu - kustinacija@vm.gov.lv.

Sekot kampaņas “Kustinācija” aktualitātēm sociālajos tīklos:
https://www.facebook.com/KustiNacija/
https://www.draugiem.lv/kustinacija/
https://www.instagram.com/kusti_nacija/