Meiteņu futbola komanda aizvada pārbaudes turnīrus

24.01.2019.
BFC Daugavpils meiteņu komanda jau divas nedēļas nogales pēc kārtas piedalījušās turnīros Utenā un Rēzeknē. Pārbaudē pret Utenas komandu tika izcīnīta uzvara, savukārt Rēzeknē tika ieņemta 3. vieta.

12. janvārī Daugavpils dāmas devās uz Utenu, kur aizvadīja draudzības spēli pret vietējo komandu. Četru puslaiku summā daugavpilietēm panākums ar 15:11. Jau 19. janvārī uzreiz divas mūsu komandas piedalījās A.Izmailova piemiņas turnīrā telpu futbolā.

Pirmā komanda četrās spēlēs nepiedzīvoja nevienu zaudējumu, kā arī neielaida nevienus vārtus, tomēr augstāk par trešo vietu neizdevās tikt. Grupu turnīrā bezvārtu neizšķirti pret Preiļu un Rēzeknes komandām, kā arī graujoša uzvara pār Ludza/Kārsava ar 4:0.

Spēlē par trešo vietu Daugavpils ar 1:0 pieveica RFS, nodrošinot bronzas godalgas. Otra mūsu komanda grupu turnīrā zaudēja Rēzeknei ar 1:4, nospēlēja 2:2 ar Rēzeknes novadu, kā arī ar 0:1 atzina RFS pārākumu. Cīņā par septīto vietu pēcspēles sitienu sērijā izdevās pieveikt Ludza/Kārsava.

Komandas galvenais treneris Deniss Sarafaņuks: “Ļoti lietderīgs turnīrs pieredzes gūšanai. 2019. gadā arī iegūta pirmā medaļa, kā arī laba fiziskā slodze meitenēm. Žēl, ka turnīra formāta dēļ mums nebija iespēju pacīnīties par zeltu, jo tomēr neielaidām nevienus vārtus. Protams, telpu futbola turnīri nav mūsu prioritāte, tādēļ jau februārī gribētos un vajadzētu aizvadīt pilnvērtīgas 11x11 spēles.”