Daugavpilī notika “Sniega diena”, kurā gan lieli, gan mazi baudīja ziemas sporta aktivitātes

28.01.2019.
26.janvārī, jau tradicionāli norisinājās, īpaši veltīta ģimenes diena “Sniega diena”, kura sniedza iespēju ikvienam izmēģināt un baudīt dažādas aktivitātes ziemā. Šī pasākuma galvenais mērķis bija sniegt iespēju izmantot iedzīvotājiem jaunas brīvā laika pavadīšanas iespējas arī ziemā.

“Esplanādes parkā” ziemas sporta dienu apmeklēja vairāk kā 350 dalībnieki. Šo dienu kopā pavadīja lieli un mazi, gan arī īpašs prieks, ka pasākumu apmeklēja liels skaits ģimeņu.

“Sniega dienā” bija iespēja spēlet ziemas boulingu, mest ripu vārtos. Īpašu aktivitāti un emocijas radīja bumbiņu stafete, kurā bija jāsacenšas par bumbiņu vairākumu savā spēles laukumā. Daži no pasākuma apmeklētājiem bija gatavi arī izmēģināt savu spēku skrējienā basām kājām. Neatņemama “Sniega dienas” aktivitāte bija arī zābaka mešana, kurā piedalījās patiešām liels skaits apmeklētāju. Mazākie apmeklētāji varēja zīmēt uz sniega, makšķerēt zivis un kopā ar vecākiem vizināties no kalna un sacensties ragaviņu vilkšanas sacensībās.

Kā atzina “Sniega dienas” dalībnieki, tad šis pasākums radīja lieliskas emocijas un iespaidus ne tikai bērniem, bet arī vecākiem. Tāpat piebilstot, ka šādi kopīgi ģimenes aktivitāšu pasākumi ir lielisks veids, kā ģimenēm kopā būt aktīviem, izmantojot dažādas nodarbes.

Paldies jāsaka pasākuma brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja šī pasākuma norisei un arī īpašs paldies “XL Kebab”, kurš parūpējās par siltu tēju un gardām vafelēm visiem pasākuma dalībniekiem.