Atklātās sacensības boksā ļauj pārbaudīt jauno sportistu sagatavotību sacensībām un turnīriem

22.01.2019.
No 18. līdz 19. janvārim Daugavpilī norisinājās atklātās sacensības boksā, kurās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. Jāatzīmē, ka 18. janvārī tika atklāta jaunā boksa zāle, kas atradīsies Cietokšņa ielā 61.

Jaunie sportisti cīnījās 4 vecuma grupās un kopā piedalījās vairāk kā 100 dalībnieku. Liels prieks, ka Daugavpils sportisti ieguva vairākas zelta un sudraba medaļas. Divi Daugavpils jaunie bokseri ieguva speciālās balvas. Nikolajs Zamjatins ieguva balvu par taktiski labāko cīņu. Savukārt, Kārlis Vinkis ieguva balvu par lielisku cīņassparu un vēlmi uzvarēt.

Kā atzina sacensību galvenais tiesnesis un boksa treneris Vladislavs Sokolovs, tad šīs sacensības bija lieliska iespēja jaunajiem sportistiem sevi pierādīt turpmākajai sezonai un dažādām sacensībām un turnīriem. Tāpat treneris atzīmēja, ka šobrīd notiek ļoti nopietna gatavošanās Eiropas čempionātam U-17 un Eiropas čempionātam U-22, kur Latvijas komandas sastāvā būs arī Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas sportisti.

Savukārt, jaunā boksa zāle ir viens solis tuvāk tam, lai jau esošie un jaunie sportisti varētu pilnvērtīgi un efektīvi nodarboties ar sportu un trenēties, sasniedzot rezultātus un izaugsmi sportā. Arī atklāšanas laikā tika uzsvērts tas, ka jaunā Daugavpils boksa zāle ir vienīgā šāda veida zāle Latvijā, kura ir piemērota un specializēta tieši bokseru trenēšanai un sagatavošanai.