Ikgadējais Jaungada skrējiens aizvadīts!

30.12.2018.
Tradicionālais Jaungada skrējiens Daugavpilī notiek jau vairāk kā 10 gadus. Šī ir jauka tradīcija, kas ļauj Daugavpils pilsētniekiem un viesiem jautri un aktīvi izbaudīt ziemas brīvdienas. Skrējiena mērķis ir popularizēt skriešanu kā aktīva brīvā laika pavadīšanas veidu un jautri atzīmēt Jaunā gada tuvošanos.

Šogad skrējienā piedalījās gandrīz 450 dalībnieki, sākot no vismazākajiem dalībniekiem ratiņos līdz pat pieredzējušiem skrējējiem. Jāatzīmē, ka šogad, salīdzinot ar citiem gadiem, bija liels dalībnieku un atbastītāju skaits. Ikviens dalībnieks finišā saņēma gardās Selga Piparkūkas un tradicionāli arī karstu tēju ar pīrādziņiem.
Šī gada jauninājums bija loterija, kurā varēja piedalīties ikviens skrējiena dalībnieks. Dāvanas sarūpēja Daugavpils uzņēmumi: Zinātkāres centrs „ZINOO”, Park Hotel Latgola restorāns Plaza, Daugavpils teātris, Jumping Fitness studija, Daugavpils Olimpiskais centrs, Skrien Latvija Daugavpils pusmaratons un Sporta preču veikals „Sporta punkts”.
Īpašs paldies „Ksenukai” Daugavpils veikalam par burvīgajām eglītēm, kuras rotāja starta zonu skrējienā. Rūpējoties par dabu, eglītes tiks iestādītas mežā un turpinās augt.
Paldies Daugavpils sporta klubiem: OK Stiga, BJS Jaunība, DTC Jaunība, TK Sniegpulkstenīte, Spars MK, Daugavpils Runners, Volejbola klubs „Milatss” par aktīvo dalību Jaungada skrējienā. Paldies arī mūsu kaimiņu skrējējiem Lietuviešiem no kluba Begimo klubs.

Lai Jaunais gads ir laimīgs, izdevies, veiksmīgs un aktīvs!