Futbolisti aizvadījuši gada noslēdzošos turnīrus!

30.12.2018.
Sacensību gadu BFC Daugavpils jaunie futbolisti noslēguši ar “Tiger Cup” turnīriem Rīgā 22. un 23. decembrī. Gads tika noslēgts uz pozitīvas nots, jo bija gan prieki, gan asaras, gan arī uzvaras!

22. decembrī uz turnīru Rīgā devās mūsu jauniesvētītie 2012. dzimšanas gada spēlētāji. Tikai pirms divām dienām komanda tika pie savām pirmajām oficiālajām spēļu formām un uzreiz lika tās lietā. Pie pietiekamas spēļu prakses tika abas mūsu komandas. Vairākas no spēlēm izvērtās ļoti saspringtas, bet galvenais gandarījums bija iegūtā pieredze. Rezultāti nāks vēlāk! Spēlētājus turnīram sagatavoja treneri Ēvalds Stankevičs, Aivis Romanovskis, bet kā pieaicinātais eksperts devās arī Jurijs Sokolovs.

Dienu vēlāk uz Rīgu devās arī 2007., 2008. gada komandas. Kopumā Daugavpils tika pārstāvēta ar trīs komandām. Gan 2007., gan 2008. gada komandas kļuva par šī turnīra uzvarētājām. 2008. gada komanda uzvarēja savas vecuma grupas turnīrā, bet 2007. gads triumfēja savā vecuma grupā, kur trešo vietu ieguva 2008. gada otrā komanda.

Kā atzina komandu treneri Jānis Bovins un Jevgeņijs Maksimčuks, šis turnīrs kalpoja kā laba iespēja noslēgt gadu ar mazāk pazīstamiem pretiniekiem. Turnīra gaitā vairāk iespēju ieguva tie spēlētāji, kuri sezonas garumā tik daudz nespēlēja. Turpmāk šāda veida turnīri tiks biežāk izmantoti, lai nodrošinātu lielāku spēļu praksi tieši tādiem futbolistiem.