U7 jaunieši sacentās turnīrā Rīgā

12.11.2018.
Aizvadītajā sestdienā mūsu 2011. Gadā dzimušie puiši piedalījās turnīrā “Tiger Cup”. Saspringtās spēlēs jaunieši smēlās vērtīgu pieredzi, kā arī priecēja ar vārtu guvumiem.

Šāda vecuma grupu turnīros oficiāla rezultātu uzskaite netiek veikta, jo galvenais uzdevums ir spēlētājos radīt prieku par futbolu. Treneriem savukārt tā ir laba iespēja novērtēt treniņos paveikto.

Turnīrā piedalījās divas mūsu komandas, katrai no tām aizvadot pa četrām spēlēm. Par turnīru stāsta komandas treneris Aivis Romanovskis: “Daudziem no šiem puišiem tas bija pirmais turnīrs ārpus Daugavpils. Bija interesanti pavērot, kā puiši izskatīsies laukumā. Apvienojām sastāvā puišus no dažādām treniņu grupām, kas deva labu iespēju pavērot kopējo saikni gan laukumā, gan ārpus tā. Ļoti patika atdeve un cīņasspars. Galvenais, ka pēc turnīra noslēguma bērnu sejās bija prieks. Šādi turnīri tam ir arī domāti.”

Astoņās spēlēs tika izcīnīta viena uzvara, trīs neizšķirti, kā arī četrās spēlēs piedzīvoti zaudējumi. Treniņos būs jāturpina un jāslīpē izpratne par futbolu! Līdz jaunajam gadam šīs vecuma grupas audzēkņi plāno piedalīties vēl vienā turnīrā.