Karatē starptautiskais praktiskais seminārs

05.11.2018.
2018.gada 27.-28.oktobrī Rīgā notika ikgadējais starptautiskais praktiskais seminārs, kuru vadīja leģendārais karate meistars Samadšige Kato (9 dan) – World Chief Instructor IJKA (International Japan Karate Association).
Seminārā piedalījas vairāk nekā 140 dažāda vecuma mācekļi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas.

Praktiskais seminars Kato – 8 treniņi 2 (divās) dienās, 2 treniņi līdz pusdienlaikam, 2 treniņi pēc pusdienlaika.

Seminārā ietvaros, pēc treniņiem divu dienu laikā, Samadšige Kato pieņēma eksāmenus uz melnu jostu. Visi karatisti zin, ka nodot eksāmenu Kato ir ļoti sarežģīti. Tas nejautā pēc programmas. Kato pieprasa reālo karate un to pielietošanu sportā un dzīvē.

Sochin kluba sportiste Alise Ivaņko pusgadu gatavojas šim eksāmenam, kas sastāvēja no Kihona – roku un kāju tehnika un pārvietošanas, - Kata – paraugdemonstrējumi, -cīņa ar pretiniekiem. Uz 1 dan nodeva 12 sportisti no Latvijas un Lietuvas.

Alise cienīgi parādīja lielisku tehniku pēc Samadšige Kato vērtējums un izturēja atestāciju nokārtojot uz melnu jostu (1 dan). 4sportisti nenodeva eksāmenu.

Uz doto brīdī Alise Ivaņko (17 gadi) – pati jaunāka melnās jostas īpašniece Daugavpilī un Latgalē.

Daugavpils 3.vidusskolas skolniece, viņa pastāvīgi pilnveido savas zināšanas karatē sacīkstēs, starptautiskos semināros, un Latvijas Karate Federācijas tiesnešu korpusos.

Uz foto – Alise Ivaņko ar sertifikātu 1 dan un ar personīgo treneri.
klub