Singitaj sasniegumi starptautiskajos turnīros

27.11.2018.
Džudo un sambo klubs “Singitaj” no starptautiskajiem turnīriem atgriežas ar medaļām un augstiem rezultātiem. Sava kluba 21 gada pastāvēšanas laikā, “Singitaj” ir uzrādījis daudz teicamu rezultātu par ko arī saņēma pateicības medaļu ar 84.numuru.

Sambo un džudo klubs “Singitaj” pirmo reizi piedalījās 12. starptautiskajā džudo turnīrā, kurš notika 17. novembrī Minskā. Šajā turnīrā piedalījās 500 cīkstoņu no Krievijas, Tatarstānas, Ukrainas, Latvijas un Baltkrievijas. Raimonds Reva no mūsu kluba kļuva par čempionu savā kategorijā, uzvarot 4 cīņas un parādot skaistu cīņu un izpildot noteiktos mērķus.
Lolita Kozlovska un Taņa Bikovskaja cīnījās vienā kategorijā un tikās finālā, uzvarot pa 3 cīņām. “Singitaj” klubam sasniegums-zelta un sudraba medaļas.
24.novembrī Latvijas džudo federācija svinēja 45. gadu jubileju. No šiem 45. gadiem, Daugavpils klubs “Singitaj” jau 21 gadu trenē meitenes un zēnus, gatavo cīkstoņus Latvijas izlasei. Tāpat rīko starptautiskos džudo un sambo turnīrus un vada cīkstoņu dienas priekš Latgales sportistiem. Pateicoties ilggadējam darbam, “Singitaj” saņēma pateicības medaļu par džudo attīstību Latvijā. “Singitaj” klubs izsaka pateicību visiem, kas šos gadus ir bijuši kopā ar “Singitaj” klubu. Tāpat izsaka lielu pateicību visiem vecākiem, sponsoriem, draugiem un arī pilsētai par atbalstu!
25.novembrī “Singitaj” sportisti piedalījās 11. starptautiskajā džudo turnīrā, kurā piedalījās 500 sportistu no 26 Ukrainas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas klubiem. Ar bronzas medaļām mājās atgriezās Nikita Lizunovs un Artjoms Karols.
Apsveicam sportistus un novēlam cīņassparu arī turpmākajās cīņās!