“Neatkarības kausā 2018” noskaidrotas labākās hokeja komandas U-10 un U-11 grupā

22.11.2018.
Nedēļas nogalē, kad tika svinēta Latvijas dzimšanas diena, Daugavpils Ledus hallē notika bērnu hokeja turnīrs “Neatkarības kauss 2018”. Kopā turnīrā piedalījās 10 komandas, kuras cīnījās par čempionu titulu savā grupā.

16. un 17. novembrī bērnu hokeja turnīrā sacentās U-10 grupu komandas. Šajā grupā piedalījās 5 bērnu hokeja komandas, tajā skaitā arī Daugavpils Ledus sporta skolas komanda. Par šīs grupas uzvarētājiem kļuva “Kidshockey” klubs no Rīgas.
Daugavpils U-10 komanda ieguva 5. vietu, vienu no spēlēm noslēdzot ar neizšķirtu rezultātu. Taču jāatzīmē, ka mūsu jauno hokejistu komanda visas spēlēs cīnījās līdz galam, nezaudējot cīņassparu.
Kā uzskata, DLSS komandas treneris Aleksejs Bihanovs, tad šis turnīrs bija lieliska iespēja gūt pieredzi un uzlabot iemaņas. Komandas spēlētājs Jānis Jakovļevs saņēma balvu “Labākais vārtsargs”. Jāatzīmē, ka spēlētāji pēc šādiem turnīriem, ar lielāku atdevi strādā treniņos un uzlabo spēles tehniku.
U-11 grupas turnīrs norisinājās 18. un 19. novembrī. Šajā grupā arī piedalījās 5 komandas. Daugavpils U-11 hokeja komanda šajā grupā uzrādīja augstus rezultātus. Zaudējums bija tikai vienā spēlē, pret HK Zibeņi-1, tādējādi izcīnot 2. vietu. Savukārt, 1. vietu un zelta medeļas ieguva HK Zibeņi. Trešo vietu ieguva HK Zibeņi-2.
Mūsu komandā 9 vārtus guva Rūdolfs Bērzkalns un Dāvids Danilovs.