Pārliecinošas Daugavpils Universitātes uzvaras pirmajās “Credit24” meistarlīgas spēlēs

01.10.2018.
Aizvadītajās brīvdienās Daugavpils Universitātes volejbola komanda uzsāka cīnu un sezonu “Credit24” meistarlīgas spēlēs.

Šīs nedēļas nogalē pirmos punktus sāka krāt četras no piecām Latvijas komandām Latvijas un Igaunijas volejbola projektā, kas šogad nes “Credit24” meistarlīgas nosaukumu.

29.septembrī Daugavpils Universitātes komanda pirmajā spēlē tikās ar spēcīgo Pērnavas volejbola kluba komandu. Cīņa starp Daugavpils Universitāti un Pērnavas komandu bija aizraujoša un sīva, jo pirmajā setā uzvarēja DU ar rezultātu 25:19, savukārt, jau otrajā setā Pērnavas komanda pacīnījās un uzvarēja ar rezultātu 27:25. Taču Daugavpils Universitātes komanda, apvienojot spēkus un parādot raksturu un cīņas sparu, guva uzvaru pēdējos divos setos, 26:24, 25:23. Gala rezultātā uzvaru svinēja Daugavpils Universitātes komanda, rezultāts 3:1. Šajā spēlē labāko rezultātu parādīja Raimonds Vilmanis ar 14 gūtiem punktiem, sešus no punktiem gūstot ar bloku.
Savu uzvaras gaitu Daugavpils Universitātes komanda turpināja arī 30.septembrī, kad ar rezultātu 3:0 pieveica “Limbaži”/MSĢ komandu. Spēle nebija viegla, tomēr DU komanda cīnījās un tas sniedza rezultātu. Mājinieku komandā Mārcis Jirgensons guva 11 punktus, bet vēl piece spēlētāji guva no 6 līdz 9 punktiem.

Divās dienās, divas uzvaras! Pārliecinošs un spēcīgs komandas DU rādītājs.
Nākamās spēles Daugavpils Universitātes komandai jau nākamajās brīvdienās, 6. un 7.oktobrī, kad spēlē būs jātiekas ar volejbola klubu BIOLARS/Jelgava un RTU/Robežsardze.

Vairāk informācijas šeit: http://volejbols.lv/