Gada sporta skolotājs 2018

18.10.2018.
Ir sākusies pieteikšanās konkursam “Gada sporta skolotājs”, ko rīko LR Izglītības un Zinātnes ministrija. Pieteikt skolotāju var līdz 12.novembrim.

Konkursā pieteikties var gan paši sporta skolotāji, gan to var paveikt ikviena Latvijas novada un pilsētas izglītības pārvalde vai departaments, valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības vai profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors un direktora vietnieks mācību darbā.
Konkursa mērķis- popularizēt sporta skolotāju nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas juanās paaudzes izglītošanas un daudzpusīgas personības procesā.
“Gada sporta skolotājs” konkurss palīdzēs veicināt sporta skolotāju radošumu, rosinās iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm, paaugstināt prestižu un, protams, noteikt profesionālāko sporta skolotāju valstī 2018.gadā.
Vērtēšanas komisijā ir gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sportisti, sporta pedagogi un nozares speciālisti.

Ikvienam ir iespēja pieteikt savu labāko sporta skolotāju, kurš būtu pelnījis iegūt “Gada sporta skolotājs” 2018 nomināciju. Apbalvošana notiks 21.decembrī.

Pieteikt sporta skolotāju var šeit: https://docs.google.com/forms/d/1yd7jBpifuFNNCldP1oPkGdzNVniFon4a6Oqgc8eolrI/viewform?edit_requested=true