2010. gada spēlētāji debitēja vairāku dienu turnīrā

17.10.2018.
No piektdienas līdz pat svētdienai Lietuvā savā pirmajā vairāku dienu turnīrā piedalījās 2010. dzimšanas gada komanda. Turnīra laikā tika aizvadītas septiņas spēles un iegūtas vērtīgas atziņas turpmākajam darbam.

Starptautiskais turnīrs “Ateitis Cup” Viļņā ir viens no lielākajiem turnīriem Baltijas reģionā. U8 vecuma grupā starp slavenākajiem viesiem bija leģendārais Turīnas “Juventus”, kā arī Šveices “Lugano”. Jāpiemin, ka Turīnas kluba rindās spēlēja arī Krištianu Ronaldu dēls.

Daugavpils tika ielozēta D apakšgrupā, kur spēlēja ar Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas komandām. Turnīra ievadā mūsu puiši ar 1:2 atzina Šauļu vienības pārākumu, pēc kā ar 3:1 pārspēja Viļņas vienaudžus.
Turpinājumā komandu gaidīja spēles ar favorītiem no Minskas (0:5), kā arī Kaļiņingradas (0:15). Vēl vienā spēlē tika atzīts arī Carnikavas pārākums (0:4).
Spēlēs par 17.-20. vietu BFC Daugavpils jaunieši līdzīgā duelī ar 1:3 piekāpās Viļņas “Granitas”, bet pēdējā spēlē atzina citas Viļņas komandas pārākumu – 1:3.
Kopvērtējumā BFC Daugavpils ieguva 20. vietu 22 vienību konkurencē. Komandas galvenais treneris Dmitrijs Bogdanovs atzina, ka šoreiz iegūtā vieta nav nekāds rādītājs, jo sportiskais rezultāts šajā vecumā nav būtisks. Iegūtā pieredze noteikti palīdzēs gan trenerim, gan arī pašiem puišiem.