Jauni sporta laukumi un iespējas!

26.09.2018.
25.septembrī, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, tika atklāti divi jauni sporta laukumi, multifunkcionālais āra trenažieris un futbola laukums Rugeļos.

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros tika atklāts jaunais multifunkcionālais āra trenažieris Varšavas ielas stadionā. Trenažieris tika izveidots izmantojot programmu “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb “Wake Your Body”, kuras galvenais mērķis bija veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū.
Atklāšanā piedalījās Daugavpils Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs, Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinkis un Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes Sporta pārvalde vadītājs Juris Stivriņš. Ar paraugdemonstrējumiem un ieteikumiem, kā var izmantot jauno trenažieri uzstājās Daugavpils ielu vingrotāji.
Šis jaunais trenažieris būs lieliska iespēja trenēties un aktīvi to izmantot gan pilsētas iedzīvotājiem, gan skolām, kas atrodas netālu no šī trenažiera.
Savukārt, plkst.18:00 tika atklāts futbola laukums Rugeļos. Svinīgajā atklāšanā piedalījās Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinskis, Daugavpils Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Igors Prelatovs, Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinkis un Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes Sporta pārvalde vadītājs Juris Stivriņš. Atklāšanas laikā sveicienu pasniedza arī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas pūtēju trio un pēc atklāšanas laukumā notika pirmais futbola treniņš.
Futbola laukums būs pieejams ikvienam, kurš vēlas spēlēt futbolu, trenēties vai vienkārši aktīvi pavadīt laiku.

Jauni sporta laukumi sniedz iespēju veiksmīgi nodarboties ar sportu, fiziskajām aktivitātēm un aktīvi pavadīt laiku.
Esi kustīgs. Esi veselīgs.