Karatē. Sezonas apkopojums.

22.06.2018
Daugavpils Karatē Akadēmijā „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) notika svinīgs pasākums, kas veltīts sporta sezonas notikumu apkopojumam. Desmit mēnešu garumā (no 2017. gada septembra līdz 2018. gada jūnijam) Akadēmijas sportisti aktīvi piedalījās republikas un starptautiskās sacensībās. Lai noteiktu labākos „LFSKA” sportistus, Akadēmijā ir izstrādāta speciāla reitinga sistēma, kur, lai sportists saņemtu reitinga punktus, viņam nepieciešams uzrādīt labus rezultātus reitinga turnīros divās sporta karatē disciplīnās: Kata (kompleksi) un Kumite (divcīņas).

Saskaņā ar sporta sezonas rezultātiem, pirmā vieta reitingā ir Andrejam Ļalinam, kurš, pateicoties veiksmīgiem startiem turnīros, kopā nopelnīja 47 reitinga punktus (29 punkti Kata un 18 punkti Kumite disciplīnās). Otrā vieta reitingā Vilnim Kokinam – 42 punkti (17 Kata un 25 Kumite), trešā vieta Dianai Bogdanovai – 25 punkti (15 Kata un 10 Kumite). Tālāk pirmajā desmitniekā iekļuva arī Sergejs Kirejevs, Vladislavs Kaveckis, Edvīns Juršens, Danila Makarenkovs, Aleksandra Petrovska, Veronika Bogdanova, Alina Čelnova, Milana Sevostjanova, Edvard Juršens un Igors Šarovs.

Komandas līderis Ēriks Medņikovs, kurš startēja ārpus reitinga, pagājušajā gadā uztādīja Daugavpils rekordu, ieņomot 9. vietu Pasaules čempionātā WKF karatē Spānijā.

Visiem karatistiem, iekļuvušajiem pirmajā desmitniekā, tika pasniegti piemiņas kausi ar viņu izcīnīto reitinga numuru aizvadītajā sporta sezonā, labākajiem trīs sportistiem - arī vērtīgas balvas.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem sportistiem un pasniedzējiem, kā arī partneriem un sponsoriem par sporta sezonā kopīgi ieguldītu lielu un panākumiem pilnu darbu!


Detalizētāka informācija pieejama Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv


Foto: Andrejs Ļalins - Pirmā vieta reitingā!

Autors: info “LFSKA”