SOCHIN karatē klubs piedalijās čempionātā Krievijā

25.05.2018
19. maijā Pleskavā (Krievija) notika Pleskavas atklātais karatē čempionāts pēc olimpiskajiem wkf noteikumiem. Čempionāts notika uz 3 tatami un sapulcēja sportistus no Pleskavas, Sanktpēterburgas un citām Krievijas pilsētām.

Daugavpili šajā čempionātā pārstāvēja Sochin karatē klubs (prezidents Sergejs Ivaņko). Sportisti sasniedza sekojošus rezultātus:
Nikolajs Romancēvičs kategorijā kumite (sparingi) minikadetos -50 kg izcīnīja 1.vietu (zelts). Kategorijā open godam nopelnīja 3.vietu (bronza).
Elīna Safronova kategorijā juniores +59 kg uzstājās labi un izcīnīja 2.vietu (sudrabs).
Maksims Lindenovs kategorijā kadeti, cīnoties ar pieredzējušākiem sportistiem, izcīnīja bronzas godalgu, 3 vieta.
Iļja Semjonovs savā svara kategorijā kadetos izcīnīja bronzas medaļu, absolūtajā svara kategorija open ieguva vēl vienu 3.vietu.
Prestižajā komandu kumitē kategorijā Sochin karatē kluba sportisti izcīnīja otro vietu (sudrabs).