Jau ceturto dienu visā Latvijā notiek Veselības nedēļa!

31.05.2018
Daugavpils kopā ar visu Latviju atzīmē Latvijas veselības nedēļu, rīkojot un piedaloties dažādos veselību veicinošos pasākumos. Šogad Daugavpilī norit vairāk kā 20 publisku pasākumu, bezmaksas treniņu un semināru.

Vairāk kā 20 pasākumi un 40 organizācijas Daugavpilī iesaistās veselības nedēļā, tās ir skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, biedrības, organizācijas un sporta klubi. 28.maijā pie Daugavpils Ledus halles notika Sarunu sols LAVKA, kurā visi interesanti varēja uzzināt par Lielāko Baltijā pasākumu Simple Session (Mario Kalmre, Igaunija), par skriešanas seriāliem un kā vesela ģimene tajos piedalās (Griķu ģimene), kā arī kur doties pastaigā vai velobraucienā (Tūrisma klubs „Sniegpulkstenīte”).
Jau divas reizes notika Pagalma spēles, kur kopā ar bērniem, jauniešiem un jaunajiem vecākiem spēlējām un atcerējāmies pagalmu spēles, kuras tik ļoti bija iemīļotas 90’s gados.
Daugavpils Neredzīgo biedrība nobrauca ar velosipēdiem tandēmiem Stropu aktīvās atpūtas trasē, Daugavpils Poļu ģimnāzija sita rekordus pievelkoties un lecot ar lecamauklu, Daugavpils Rugeļu pirmsskolas izglītības iestāde sportoja ne tikai ar bērniem, bet arī ar vecākiem.
30.maijā Daugavpils runners devās veselības skrējienā pa pilsētu un 31.maijā Fritday activities pie 13.vidusskolas organizēs veselības treniņu plkst.18:15. 1.jūnijā Daugavpils Centrālajā parkā plkst.16:00 notiks Vingrošanas meistarklase. Priekšā vēl Pagalmu spēles Daugavpils Cietoksnī , Yogas nodarbības Dubrovina parkā, Velomaršruta Nr.35 atklāšana.Veselības nedēļa notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību
profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.