Noslēdzās grupu etaps Daugavpils pilsētas čempionātā telpu futbolā.

26.02.2018
Piedāvājam aplūkot 7.kārtas spēļu rezultātus.

25.02.18 7.kārta

12.00 ILŪKSTES NSS - BIĶERNIEKI 2-4.
Vārti: D.Cucurs-2 (Ilūkstes NSS), S.Geikins-2, J. Višņevskis, M. Draba (Biķerņieki).
Brīdinājumi: K. Girja (Biķerņieki).

13.00 PAŠVALDĪBAS POLICIJA - BI-LANS 1-10.
Vārti: N. Gedzjuns (Pašvaldības policija), S. Lazdovskis-3, M. Siņicins-3, E. Landsbergs-2, A. Sisa, V. Seļezņovs (Bi-Lans).
Brīdinājumi: J. Mišenins (Bi-Lans).

14.00 ESI PIRMAIS - DBT/FK KRĀSLAVA 1-5.
Vārti: D. Pupelis (Esi Pirmais), E. Ungurs-3, H. Kavinskis, D. Jukjans (DBT/FK Krāslava).
Brīdinājumi: I. Terentjevs (Esi Pirmais).

15.00 LEBEDEV TEAM - FK SVENTE 5-0 ( FK Svente neierādās uz spēli).

16.00 LOKOMOTĪVE/RSS - DAUGAVPILS FUTBOLA ASOCIĀCIJA 3-4.
Vārti: A. Makarovs, A. Kirijenko, V. Laskovs (Lokomotīve/RSS).
V. Vansovičs-3, A. Catlakšs- ( Daugavpils futbola asociācija).
Brīdinājumi: J. Kiseļovs, A. Makarovs, I. Tvardovskis (Lokomotīve/RSS),
P. Koļcovs, O. Pilats (Daugavpils futbola asociācija).

17.00 BFC DAUGAVPILS SENIORI - PŠFK HEKTORS 7-7.
Vārti: I. Ševčuks-5, R. Žaldovskis-2- (BFC Daugavpils-seniori),
J.Plonis-2, V.Kromans-2, A.Dorovskihs-2, U. Raups (PŠFK Hektors).
Brīdinājumi: R. Žaldovskis, P. Liholetovs (BFC Daugavpils-seniori), G. Čevers- (PŠFK Hektors).

18.00 BFC DAUGAVPILS JUNIORI - DINABURG 1275 0-4.
Vārti: J.Bovins-2, I. Tolkačs, D. Zakrževskis (Dinaburg 1275).
Brīdinājumi: R. Koroļovs (Dinaburg 1275).

19.00 FK PROMITEJ - SPARTA DEMENE 3-10.
Vārti: S. Anisimovs, D. Anisimovs, V. Baranovskis (FK Promitej),
D. Kozlovs-4, J. Simonovs-2, P. Tarasovs, J. Danilovs, V. Baiks (Sparta Demene).
Brīdinājumi: S. Anisimovs (FK Promitej).

TOP VĀRTU GUVEJI: P. Riževskis (Dinaburg 1275), V. Vansovičs (Daugavpils futbola asociācija) – 13 vārti

Pēc 7 kārtām pirmo vietu A grupā izcīnīja komanda “Biķernieki”, savukārt B grupā uzvarēja Daugavpils futbola asociācija.
Izslēgšanas etaps sāksies no astoņdaļfinālu, kur tiksies 2.-6. vietu īpašnieki savās grupās. Savukārt 1.-2. vietu īpašnieki savās grupās sāks no ceturtdaļfināla.

Komandu pāri uz izslēgšanas etapu:
1/8 fināls
SPARTA DEMENE - PAŠVALDĪBAS POLICIJA
LOKOMOTĪVE/RSS - ILŪKSTES NSS
BFC DAUGAVPILS SENIORI - DBT/FK KRĀSLAVA
LEBEDEV TEAM - BFC DAUGAVPILS JUNIORI
1/4 fināls
BIĶERNIEKI -
DINABURG 1275 -
BI-LANS -
DAUGAVPILS FUTBOLA ASOCIĀCIJA -