Latvijas čempionātā cīņas sporta veidos Daugavpils komandām pirmā vieta.

22.01.2018
20. janvāri Salaspils sporta namā norisinājās Latvijas čempionāts cīņas sporta veidos pieaugušajiem. Čempionātā piedalijās ievērojams skaits Daugavpils sportistu un kā vienmēr bez medaļām mūsu cīkstoņi nepalika.

Par čempioniem griķu romiešu cīņā kļuva Jevgenijs Zalivskis ( BJSS), Žans Lizbovskis (BJSS), Aleksandrs Jurkjāns ( BJSS), Niķita Masjuks ( BJSS) un Mihails Nikitins ( SK Dinazis). Sudraba medaļas ieguva Česlavs Beštenis ( BJSS), Mihails Čemis ( BJSS), Maksims Lecks (BJSS), Kirils Dudko (BJSS) un Andrejs Drozdovs (SK Dinazis). Trešā vieta Denisam Leckam (BJSS) un Rihardam Starinskim (SK Dinazis).

Par labāko treneri tika atzīts Vitālijs Vērdiņš. Komandu startam gatavoja Artjoms Petkuns un Dmitrijs Lapa.

Komandu kopvērtējumā grieķu romiešu cīņā pirmo vietu ieguva Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda.

Par labāko komandu brīvajā cīņa sievietēm tika atzīta Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda. Trešā vieta komandu kopvērtēumā ir sporta klubam “Victory - 1”.

Kategorijā - brīvajā cīņa sievietēm par čempionēm kļuva: Jekaterina Jermaļonoka ( BJSS) un Ramina Mamedova ( BJSS). Otrās vietas Nataļjai Kuzmenko ( BJSS), Ļubovai Kuzmenko ( BJSS), Tatjanai Siņavskai ( Victory -1 ). Trešā vieta Tatjanai Tarasovai ( SK Daugavpils).

Treneru kopvērtējumā otrā vieta Irinai Petrovai un trešā vieta Ļubovai Kopilovai.

Komandu kopvērtējumā brīvajā cīņā otro vietu izcīnīja sporta klubs “Daugavpils” un trešo vietu Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda.

Par čempioniem kļuva Ēriks Bebrišs (SK Daugavpils), Arturs Karabaņs ( BJSS), Maksims-Arkādijs Ivanovs ( SK Daugavpils), Alans Amirovs ( SK Daugavpils), Aleksandrs Pomjalovs ( SK Daugavpils) un Imants Lagodskis ( SK Daugavpils).

Sudraba medaļas izcīnīja Emzari Korcevadze ( BJSS) un Adrians Penkovskis ( BJSS). Trešā vieta Maksimam Ivanovam ( BJSS) un Eduardam Linde ( BJSS).

Par labāko treneri tika atzīts Sergejs Kursītis, otrā vieta Česlavam Plisko. Komandu sacensībam gatavoja Vladimirs Golubevs, Jevģenijs Novajonoks un Ivans Kolosovs.

Bildes no čempionāta ir pieejamas Latvijas cīņas federācijas facebook lapā.