2018. GADA DAUGAVPILS PILSĒTAS ČEMPIONĀTS TELPU FUTBOLĀ

 

6. janvārī Daugavpils olimpiskajā centrā tika aizvadītas pirmās spēles Daugavpils čempionātā telpu futbolā. Piedāvājam aplūkot spēļu statistiku.

 

06.01.18  1.kārta

 

12.00  FK SVENTE - BIĶERNIEKI  2-4.

Vārti: A. Jegorovs, V. Jegorovs (FK Svente),

          J. Višņevskis-3, S. Geikins – (Biķernieki)

Brīdinājumi: D. Maculevičs (FK Svente), S. Podgaiskis (Biķernieki).

 

13.00  DBT/FK KRĀSLAVA - LEBEDEV TEAM 1-5.

Vārti: E. Ungurs (DBT/FK Krāslava), A.Macuks-3, N.Dobrotulins-2 (Lebedev team).

Brīdinājumi: J. Koroļs (Lebedev team).

 

14.00  BI-LANS - ESI PIRMAIS  6-3.

Vārti: V. Seļezņovs-2, O. Lukjanovs, S. Lazdovskis, M. Siņicins, E. Landsbergs (Bi-Lans),

          N. Zagorodins-2, A. Romanenko  (Esi pirmais)

 

15.00  ILŪKSTES NSS - PAŠVALDĪBAS POLICIJA  6-0.

Vārti: D.Cucurs-2, V.Žavoronkovs-2, D. Pilacs, A. Vorotinskis (Ilūkstes NSS).

Brīdinājumi: A. Presnijs (Pašvaldības policija).

Noraidījumi: O. Romancevičs (Ilūkstes NSS) - diskvalifikācija uz 1 spēli 7.01.18, Ē. Macijevskis (Pašvaldības policija) - diskvalifikācija uz 1 spēli 7.01.18.

 

16.00  SPARTA DEMENE – DAUGAVPILS FUTBOLA ASOCIĀCIJA  5-7.

Vārti: J. Simonovs-2, D. Kozlovs-2, A. Liņģis (Sparta Demene),

           R. Raščevskis-2, A. Catlakšs, V. Solovjovs, V. Volkovs, A. Jakubovskis, V. Vansovičs- (Daugavpils futbola asociācija )

Brīdinājumi: A. Liņģis, D. Kozlovs (Sparta Demene), V. Volkovs (Daugavpils futbola asociācija).

 

17.00  DINABURG 1275 - FK PROMITEJ  10-1.

Vārti: P. Riževskis-6, A. Jackevičs, I. Tolkačs, G. Žunda, I. Prelatovs (Dinaburg 1275), 

          D. Petrovs (FK Promitej).

 

18.00  PŠFK HEKTORS - BFC DAUGAVPILS - JUNIORI  3-5.

Vārti: N. Mackevičs, A. Romanovskis,V. Kromans (PŠFK Hektors),

          S. Šerņevs-2, D. Sibirjanovs, K. Iļjins, R. Magrins (BFC Daugavpils- juniori),

Brīdinājumi: N. Mackevičs, A. Dorovskihs (PŠFK Hektors).

 

19.00  LOKOMOTĪVE/RSS - BFC DAUGAVPILS - seniori  8-2.

Vārti: N. Kalinins-2, E. Bovins-2, J. Kiseļovs, A. Makarovs, A. Kirijenko, V. Laskovs (Lokomotīve/RSS),

          V. Morozs, I. Ševčuks (BFC Daugavpils-seniori).

 

07.01.18  2.kārta ( A grupa )

 

12.00  BIĶERNIEKI - PAŠVALDĪBAS POLICIJA 4-1.

Vārti: V. Signejevs, P. Aļohins, V. Kuzmins, D. Sergeevs (Biķernieki), G. Čižovs (Pašvaldības policija).

Brīdinājumi: P. Aļohins (Biķernieki), A. Lazdovskis (Pašvaldības policija).

 

13.00  ESI PIRMAIS - ILŪKSTES NSS  2-8.

Vārti: A. Romaņenko, D. Pupelis (Esi pirmais), 

          V. Žavoronkovs-3, R. Smiķersts-2, D. Cucurs, V. Sokolovs, V. Višņakovs (Ilūkstes NSS).

Brīdinājumi: N.Siņakovs (Esi pirmais), R. Smiķersts (Ilūkstes NSS).

 

14.00  LEBEDEV TEAM - BI-LANS 1-5.

Vārti: P. Ostrovskis (Lebedev team),

            A. Solims, A. Sisa, S. Lazdovskis, A. Baranovs, D. Ivanovs-savos vārtos(Bi-Lans).

Brīdinājumi: O.Lukjanovs, E.Landsbergs (Bi-Lans).

 

15.00  FK SVENTE - DBT/FK KRĀSLAVA  2-6. 

Vārti: V. Jegorovs, A. Fatahovs (FK Svente),                                                                             

            E. Ungurs-2, V. Atamaņukovs-2, A. Stepiņš, N. Žulins (DBT/FK Krāslava)

Brīdinājumi: D. Babenko (FK Svente).

 

 

TOP VĀRTU GUVEJI:

P. Riževskis (Daugavpils 1275) – 6 vārti

V. Žavoronkovs (Ilūkstes NSS) – 5 vārti