Latvijas simtgadei - simts pilsētnieki, Pasaules Čempionāta 2018 dalībnieki svarbumbu celšanas sportā Daugavpilī

01.08.2017
Starptautiskās Svarbumbu sporta savienības vadība apstiprina savu vēlmi novadīt Pasaules Čempionātu 2018 Daugavpilī, šī vēlme, cik mums ir zināms, atbalstīta arī no Daugavpils pilsētas vadības. Daugavpilij ir iespēja saņemt svarbumbu sporta pasaules galvaspilsētas titulu, jo trīs gadus pēc kārtas organizēt pasaules līmeņa sacensības vienā pilsētā (junioru Eiropas Čempionāts 2016 gadā, Eiropas Čempionāts 2017 pieaugušo vidū) ir nebijušā pieredze svarbumbu sporta vēsturē. Uz Pasaules Čempionātu (visaugstākā ranga notikums svarbumbu celšanās sportā notiks šī gada novembrī Seulā, Dienvidkoreja) parasti atbrauc ap 600 sportistu vairāk nekā no 40 valstīm.

Pasaules Čempionāts 2018 svarbumbu sportā Daugavpilī notiks Latvijas simtgades svinības ietvaros. Sabiedriskā organizācija Kettlebell Fit Daugavpils, kas ir «Latvijas Svarbumbu celšanas asociācijas” biedrs, pasludina iniciatīvu Latvijas simtgadei - simts pilsētnieki, Pasaules Čempionāta 2018 dalībnieki svarbumbu celšanas sportā Daugavpilī. Pilsētas sporta vadība mūsu iniciatīvu ir atbalstījusi. Mēs esam pārliecināti, ka pilsētā atradīsies cilvēki, kas gribēs uzstāties PČ dzimtajā pilsētā . ne profesionālā, bet amatieru un veterānu grupā (ar vieglākām svarbumbām), Tāpēc kā svarbumbu vingrinājumi ir vienkārši, dabiski, ne traumatiski un pieejami, bet pats sporta veids, savā pamatā, ir patiesi tautisks. Popularitātes statistikas radītāji svarbumbu celšanas sportā Eiropā un ASV ir iespaidīga - pēdējo 3-4 gadu laikā piereģistrēto svarbumbu celšanas klubu skaits pieauga 3-4 reizēs, Eiropas un Pasaules čempionātos dalībnieku skaits (īpaši sieviešu), amatieru svara kategorijās pieauga no 5-6 līdz 25-35 dalībniekiem. Mēs ar optimismu novērtējam svarbumbu sporta popularitātes pieaugumu mūsu pilsētā un nav obligāti uzreiz kļūt sportistam, ir iespēja apgūt svarbumbu fitnesa kompleksus ar 4-8 kg svarbumbām, piemēram.

Mūsu organizācija uzņemas atlikušajā laikā sniegt palīdzību visu interesentu tehniskajā sagatavošanā un izveidot datu bāzi pieteikumam dalībai Pasaules Čempionātā. Sakarā ar gada licences apmaksu un sākuma ieguldījumu, problēma arī ir atrisināma, daži varēs apmaksāt paši, dažiem piemeklēsim sponsorus, iespējams, varēs dabūt atlaidi no Starptautiskās Svarbumbu sporta savienības, utt.

25.07.2017 organizācija Kettlebell Fit Daugavpils novadīja bezmaksas treniņu pilsētas iedzīvotājiem: https://www.facebook.com/Kettlebell-Fit-Daugavpils-733868370045885/

Plānojam līdzīgus pasākumus rīkot ik nedēļu, katru otrdienu Stropu aktīvās atpūtas un sporta treses autostāvvietā, sekojiet mūsu facebook lapai! Katra mēnesī pasludināsim mēneša vingrinājumu un pasniegsim balvas no sponsoriem uzvarētājiem. Augustā par mēneša vingrinājums - svarbumbas raušana.

Mēs vēršamies ar lūgumu pie biznesmeņiem, sniegt sponsoru palīdzību Jūsu produkcijas, preču, pakalpojumu veidā (biļetes, dāvanu, atlaides kartes, utt), naudas līdzekļu, kas var būt izmantoti dalībnieku apbalvošanā. Informācija par mūsu treniņiem un sacensībām plaši publicēsies sociālajos tīklos un masu medijos. Preses relīzēs mēs obligāti pieminēsim sponsorus, viņu preču un pakalpojumu priekšrocības.