Daugavpils karatē festivāls 2017

07.06.2017
Vasaras pirmās dienas Daugavpils karatē skola svinēja organizējot Daugavpils karatē festivālu, kurš tika organizēts ar Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta atbalstu. Festivāla ietvaros tika organizēts „Daugavpils Karatē Skolas kauss” - 01.06.2017 un jau pazīstams, pēc iepriekšējā kalendāra gada, notikums „Karatē ģimenes svētki” - 02.06.2017. Festivāls pavēra iespēju visiem gribētājiem iejusties Karatē pasaulē, savukārt Daugavpils karatē skolas audzēkņiem festivāls ļāva parādīt visu savu meistarību, iemācīties savaldīt savas emocijas un koncentrēties uz uzvaras, bet Daugavpils karatē skolas viesiem pamēģināt sevi karatē, piedalīties treniņprocesā kopā ar Daugavpils karatē skolas audzēkņiem.

Šī gada 01. jūnijā Daugavpils karatē audzēkņi savācās kopā savā karatē zālē, lai piedalīties Daugavpils Karatē Skolas kausā. Augstākā ranga audzēkņi piedalījās kausā tiesnešu lomās. Karatē audzēkņu draugi un vecāki bija atnākuši, lai atbalstītu savus favorītus. Visi godalgoto vietu guvēji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām. Visi dalībnieki ieguva pateicības rakstu par piedalīšanos sacensībās.

02. jūnijā Daugavpils karatē skolas durvis bija atvērtas visiem tiem, kas gribēja izbaudīt karatē treniņprocesa interesantākos elementus. Skolas viesi aktīvi piedalījās karatē mākslas izziņā, kas sevī iekļāva gan karatē etiķeti, sitienu tehniku, aizsardzības tehniku, fizisko sagatavotību u.c. Karatē skola zāle tika piepildīta ne tikai ar vasaras silto gaisu, bet arī ar pozitīvo enerģiju, kura saglabāsies līdz nākamajai Ģimeņu karatē dienai. Visi dalībnieki ieguva pateicības rakstus un suvenīrus par piedalīšanos festivālā.

DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA IZSAKA PATEICĪBU VISIEM AUDZEKŅIEM UN VIESIEM, KA ARĪ DAUGAVPILS PILSĒTAS DOMES SPORTA UN JAUNATNES DEPARTAMENTAM, PAR PIEDALĪŠANOS UN ATBALSTU DAUGAVPILS KARATĒ FESTIVĀLAM. IR VĒRTS PATEIKT, KA DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA GAIDA VISUS NĀKAMGAD, KAD NOTIKS DAUGAVPILS KARATĒ FESTIVĀLS 2018.