SOCHIN izvērtēja 2016.gada rezultātus

05.01.2017
2016.gada beigās Daugavpils Krievu liceja sporta zālē notika Jaungada karate turnīrs „SOCHIN-2016”. Sportisti cīnijās 3 nodaļās – SUMO (cīņa), KATA (paraugdemonstrējumi), KUMITE (divcīņa). Jaungada turnīra laikā tika apkopoti kluba SOCHIN 2016.gada rezultāti. Rezultāti ir lieliski.

2016.gada laikā sportisti ir uzstājušies 17 starptautiskajos čempionātos, tai skaitā Eiropas čempionātā, Karate Šotokan (Vācija) un pirmo reizi uzstājās komandu KATA Šveicē.
Daugavpilī SOCHIN klubs organizēja 3 starptautiskus turnīrus- Latvijas Čempionātu JKA, Daugavpils Čempionātu, Čempionātu “Zelta rudens”, šajās sacensībās dalību ņēma simtiem dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Kopumā SOCHIN piedalās turnīros pēc WKF (World Karate Federation) noteikumiem un gada laikā ir kļuvuši par saliedētu un stipru komandu.

Stiprākie SOCHIN kluba biedri – Deniss Kuranovs, Eva Eltermane, Sergejs Kudlis, Alise Ivaņko, Armands Grosbergs, Nikolais Romancevičs.
Labākais KUMITE – Deniss Kuranovs, Labākā KATA – Eva Eltermane.

Pateicību no kluba saņēma arī sportistu vecāki, kuri daudzkārt palīdzēja - V.Romancevičs, E.Eltermane, I.Grosbergs, V.Šimans u.c..

Speciāla balva tika pasniegta Evelīnai Artimovič un Arsēnijam Ereminam, kā jaunākajam karate kluba biedram.

Karate Kluba SOCHIN treneri izsaka pateicību par atbalstu Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamentam un vecākiem.