Sniega diena Daugavpilī

17.01.2017
15.janvāris ir Pasaules Sniega diena, ko ik gadu atzīmē ne tikai visā Latvijā, bet arī visā Pasaulē un nav nozīmes vai šajā dienā ir sniegs vai nav.

Daugavpilī Sniega diena šogad notiek 2 nedēļu garumā. Viss sākās ar 13.janvāri, kad septiņu Daugavpils vidusskolu bērni devās uz Egļukalnu, kur pavadīja veselu dienu.
Dažādi pasākumi notiek arī Daugavpils pirmskolas iestādēs.
Fināla pasākums Daugavpilī notiks 29.janvārī kur kopā ar biedrību „Erfolg” un Daugavpils Jauniešu domi visi tiek aicināti jautrā un sportiskā gaisotnē pavadīt dienu ārā.
Tradicionālajiem nobraucieniem no kalniņiem klāt nāks zābaka mešana, virves vilkšana, pliko pēdu skrējiens (18+, ja labi laika apstākļi), dažādas spēles un konkursi.

Ģimenes un klases tiek aicinātas sagatavot, uzkonstruēt savu, oriģinālu transportlīdzekli nobraukšanai no kalniņa. Konkursa ietvaros ar savu transportlīdzekli būs jādodas lejā no kalniņa un ar skatītāju balsojumu tiks izvēlēts uzvarētājs.

Nūjošanas mīļotājiem! Sertificētas treneres pavadībā Stropu estrādē būs iespēja piedalīties atvērtā Nūjošanas treniņā. Piezīme: dalība treniņā ar savām nūjām.

Datums – 29.janvāris
Vieta - Stropu estrāde
Laiks – no plkst.12:00 līdz plkst.14:00