Lokomotīve mājās sagrauj Gdaņsku

12.06.2016
Astoto uzvaru šajā sezonā izcīnījusi Daugavpils „Lokomotīve”, kas savā trekā negaidīti pārliecinoši ar 56:34 sagrāva Gdaņskas vienību.

Polijas Nice spīdveja līgas ta brīža vicelīdere „Lokomotīve” svētdien uzņēma sastāva ziņā ļoti spēcīgo Gdaņsku. Neskatoties uz to, ka viesi uz Daugavpili ieradās labākajā sastāvā, „Loko” pārliecinoši kontrolēja notikumus trekā.

Līdzīgs rezultāts saglabājās vien līdz 3. braucienam. Šajā braucienā 5:1 panākumu nodrošināja Andžejs Ļebedevs pārī ar Fredriku Lindgrenu, kam sekoja 4:2 un vēl viens 5:1.

Sestajā braucienā viesi spēja izvilkt 3:3, bet septītajā braucienā atkal 5:1 un tobrīd 28:14 „Lokomotīves” labā. Astotajā braucienā atkal neizšķirts, kam sekoja divas uzvaras ar 5:1 un intriga uzvarētāja noskaidrošanā bija zudusi.

Pēdējos piecos braucienos tika fiksēti trīs neizšķirti, bet vēl pa reizei komandas apmainījās ar uzvarām 4:2. Summā pārliecinoša „Lokomotīves” uzvara ar 56:34.

Mūsu komandā 14 punktus atveda Ķasts Puodžuks. 12 punkti Ļebedevam, 10 – Lindgrenam, 9 – Jonasam Kilmakorpi, 6- Maksimam Bogdanovam, 3 – Artjomam Trofimovam, 2 – Dāvim Kurmim.