Izvēlies savu izklaidi pilsētas svētku Sporta dienā!

03.06.2016
Svētdien visi tiek aicināti noslēgt pilsētas svētku svinības sportiski! 5. jūnijā Vienības laukumā un tā apkārtnē ieplānoti vērienīgi sporta dienas pasākumi. Daugavpiliešiem būs iespēja piedalīties un vērot ielu basketbola čempionātu, paukošanas čempionātu, futbolu, džudo, frisbiju, krosmintonu, vieglatlētiku, spēkavīru šovu, kā arī Elektrum pasākumu ”Dāvā enerģiju olimpiešiem”.

Sporta diena iesāksies Kandavas ielā 17a (Daugavpils BJSS), kur norisināsies starptautiskais karatē turnīrs ”Daugavpils Fortress”. Sākums ieplānots plkst. 10:00.

Tomēr galvenie sporta pasākumi ieplānoti Vienības laukumā un tā apkārtnē. Jau no plkst. 11:00 startēs Daugavpils ielu basketbola čempionāta 1. posms, kurā parasti startē apmēram 40 komandas no dažādām Latvijas, Lietuvas un citu valstu pilsētām. Ielu basketbola kaislībām varēs sekot līdzi un piedalīties pie tirdzniecības centra ”Solo”. Pirmās laukumā dosies gados jaunākās grupas, bet no plkst. 12:30 spēlēs arī pieaugušo. Plašāka informācija ”Daugavpils ielu basketbola čempionāta” Facebook lapā.

Turpat blakām tirdzniecības centram ”Solo” notiks arī krosmintona paraugdemonstrējumi (no plkst. 12:00), kā arī paraugsacensības augstlēkšanā (no plkst. 13), kur savus spēkus būs aicināts izmēģināt jebkurš gribētājs neatkarīgi no savas fiziskās sagatavotības un vecuma.

Vienības laukumā no plkst. 12:00 visi pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti sniegt enerģiju Latvijas olimpiešiem Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Visiem viesiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos un vingrinājumos. Uzdevumi būs visdažādākie, sākot ar lecamauklu un noslēdzot ar svara bumbu celšanu. Visiem klātesošajiem būs iespēja ierakstīt savu video sveicienu olimpiešiem, kā arī kopīgi aizdedzināt olimpisko lāpu, kas degs Daugavpilī līdz pat olimpisko spēļu beigām. Plašāka informācija par šo pasākumu pieejama: http://www.energijuolimpiesiem.lv/lv/

12:30 Vienības laukumā tuvāk tramvaja sliedēm sāksies Latvijas Spēkavīru čempionāts, kā arī sacensības bērniem ar vecākiem ”Mazais Stiprinieks”. Latvijas Spēkavīru čempionātā, kā ierasti, būs iespēja klātienē vērot Latvijas spēcīgākos cilvēkus, izpildot dažādus spēka pārbaudījumus. Sacensības tiešraidē būs iespēja redzēt ”Riga24”. Vairāk par spēkavīriem: https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=N08DBCIQ2og


Turpat blakām norisināsies arī Daugavpils pilsētas svētku džudo čempionāts. Sacensības ritēs no plkst. 11:30 līdz 14:00. No plkst. 13:00 tieši pretī jaunatklātajam ”Šmakovkas muzejam” norisināsies Daugavpils paukošanas čempionāta finālcīņas.

Lielais svētku un sporta dienas noslēgums ieplānots stadionā ”Lokomotīve”, kur plkst. 18:00 mūsu ”Lokomotīve” aizvadīs Polijas Nice spīdveja līgas sacīksti pret savu galveno konkurenti Lodzas ”Orzel”.

Plašāka informācija par visiem sporta pasākumiem un ir atrodama Sporta pārvaldes ”Facebook” lapā, kā arī www.sportaparvalde.lv.