Sportiskās izklaides nedēļas nogalē!

12.02.2016
Šajā nedēļas nogalē Daugavpils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja klātienē vērot sacensības hokejā, basketbolā, telpu futbolā, cīņā, vieglatlētikā, futbolā un volejbolā.

Viens no nedēļas centrālajiem sporta notikumiem ir Latvijas telpu futbola Virslīgas mačs starp BFC „Daugavpils” un RABA komandām. Lai arī turnīra tabulā RABA atrodas tikai piektajā vietā (daugavpilieši ir vietu zemāk), komandas sastāvs šobrīd ir ļoti spēcīgs, jo komandu papildinājuši vairāki ļoti tehniski brazīlieši. Tas vieglu cīņu nesola, toties skatītājiem noteikti būs interesanti. Spēles sākums Daugavpils Olimpiskajā centrā sestdien plkst. 17:30.

Daugavpils BJSS lielajā zālē kārtējo Baltijas volejbola līgas spēli aizvadīs VK „MiLATss”, kas uzņems Lietuvas klubu „Heksa”. Šī spēle ieplānota sestdien plkst. 16:00, bet svētdien plkst. 12:00 paredzēta spēle ar „Achema”.

Jaunajā Sieviešu basketbolā līgā plkst. 14:00 spēli pret Saldus vienību aizvadīs Daugavpils Universitāte. Daugavpils meitenēm šajā sestdienā uzvara ir ļoti nepieciešama. Spēle notiks Kultūras un sporta pilī.

Vieglatlētikas manēžā svētdien no plkst. 11:00 tiks aizvadītas 1. Latgales ziemas čempionāta sacensības vieglatlētikā senioriem. Uz Daugavpili sabrauks sporta seniori no dažādām Latvijas pilsētām.

Daugavpils Olimpiskajā centrā sestdien B zālē ieplānots Daugavpils BJSS čempionāts brīvajā cīņā, bet A zālē gan sestdien, gan svētdien ritēs pilsētas čempionāta spēles telpu futbolā.

Daugavpils Ledus hallē, kā ierasti, tiks izspēlētas pilsētas čempionāta cīņas hokejā, bet sestdien visi tiek aicināti uz nakts diskotēku!