Karatē. 2015. gada apkopojums

06.01.2016
Decembra nogalē Daugavpils Krievu vidusskolā - licejā notika pasākums, kas veltīts Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” svarīgāko notikumu apkopojumam par 2015. gadu.

Pasākums sākās ar īpašu svētku karatē nodarbību, ko vadīja Akadēmijas „LFSKA” prezidents Andrejs Komars (6. dans), tajā piedalījās karatē audzēkņi no visām Akadēmijas „LFSKA” nodaļām un grupām.
Apkopojot gada notikumus, tika uzsvērts, ka 2015. gads ir Daugavpils 740 gadu jubilejas gads, līdz ar to vairākums no Akadēmijas pasākumiem tika veltīti šim notikumam.

Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” 2015. gadā organizēja Daugavpilī divus Starptautiskus Karatē turnīrus: „Daugavpils Fortress”, kur mūsu Akadēmijas karatisti izcīnīja 5 pirmās vietas, 6 otrās vietas un 6 trešās vietas, kā arī izcīnīta trešā vieta cīņā par galveno balvu „Grand Prix Daugavpils Fortress” un turnīru „Baltic Funakoshi Cup”, kur mūsu karatistiem izcīnītas 4 pirmās vietas, 12 otrās vietas, 6 trešās vietas un viens Superkauss. Tāpat arī tika atzīmēti Akadēmijas sportistu veiksmīgi starti dažāda līmeņa Latvijas un citu valstu rīkotajos turnīros, veiksmīga sadarbība ar Latvijas un Starptautiskām karatē organizācijām, statusa attīstība, Akadēmijas sabiedriskās un informatīvās attīstības veicināšana un daudzi citi notikumi.

Pēc tam svinīgi tika pasniegti audzēkņu sertifikāti jaunajiem karatistiem, kas gada nogalē veiksmīgi nokārtoja KYU (audzēkņu līmeņi karatē) eksāmenus, kuriem Akadēmijā „LFSKA” ir piešķirta arī starptautiska akreditācija.

Ar vērtīgām balvām tika atzīmēti Vinsents Sivačovs un Ēriks Medņikovs - par spēju veiksmīgi apvienot progresu karatē ar panākumiem citās sabiedriskās aktivitātēs.

Pasākuma noslēgumā Andrejs Komars pastāstīja par galvenajiem karatē attīstības etapiem un mūsu karatistu panākumiem 36 gadu ilgajā Daugavpils karatē vēsturē, kā arī atzīmēja, ka mūsdienu karatē, kas balstās uz tradicionālām austrumu cīņas vērtībām, attīsta un nostiprina audzēkņos stipru un mērķtiecīgu raksturu, harmoniski attīsta fiziski un tuvina austrumu kultūras un filozofijas noslēpumainajai pasaulei, ir kļuvis ne tikai par spilgtu un populāru sporta veidu, bet arī par interesantu un aizraujošu nodarbošanos dažāda vecuma cilvēkiem.

Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” pateicas visiem partneriem un sponsoriem par sadarbību un visus sveic ar Jauno 2016. gadu!

Plašāka informācija par Akadēmijas „LFSKA” darbību 2015. gadā pieejama tās mājaslapā www.karateshotokan.lv

Autors: info „LFSKA”