Daugavpils cīkstoņiem 26 medaļas Latvijas čempionātā pieaugušajiem

19.01.2016
Daugavpils cīkstoņi veiksmīgi startējuši Latvijas čempionātā cīņā pieaugušajiem. Kopumā tika izcīnītas 26 medaļas, no kurām astoņas bija zelta.

Lielu artavu pilsētas panākumos deva grieķu-romiešu cīņas pārstāvji. Par valsts čempioniem kļuva Aleksandrs Jurkjans, Nikita Masjuks, Artjoms Petkuns un Aleksandrs Safonovs. Par sudraba medaļas ieguvēju kļuva Staņislavs Šamota, bet bronza tika Denisam Leckam, Česlavam Beštenim, Valentīnam Bebris, Linardam Līnim, Vilmāram Friliņam.

Sieviešu cīņā Daugavpils komandai pārliecinoša pirmā vieta. Individuāli par valsts čempionēm kļuva Svetlana Romanovska un Ļubova Kuzmenko, otrās vietas ieguva Jekaterina Jermaļonoka, Katarina Fjodorova, Ramina Mamedova. Bronzas medaļas Natālijai Kuzmenko, Angelinai Pravdivajai un Ingai Mukānei.

Brīvajā cīņā vīriešiem par valsts čempioniem kļuva Alans Amirovs un Aleksandrs Pomjalovs. Sudraba medaļas ieguva Oļegs Smirnovs un Jevgeņijs Šerstovs, bet pie bronzas godalgām tika Andrejs Birke, Ēriks Bebrišs, kā arī Artjoms Ivanovs ar Maksimu Ivanovu.

Kopumā daugavpiliešiem 8 zelta, 6 sudraba un 12 bronzas godalgas.