Daugavpils BJSS meistarsacīkstes boksā

25.01.2016
Piektdien un sestdien Daugavpils Sporta pārvaldes boksa zālē norisinājās bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās meistarsacīkstes boksā, kurās piedalījās 100 bokseri no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Bokseri sacentās trīs vecuma kategorijās. Sacensības atklāja Latvijas Boksa federācijas ģenerālsekretārs Genādijs Glazkovs. Atgādināsim, ka 2016. gada maijā Daugavpilī norisināsies Eiropas U19 čempionāts boksā.

Daugavpils sportistiem konkurenci sastādīja spēcīgi lietuviešu un baltkrievu bokseri. Pirmās vietas izdevās izcīnīt astoņiem daugavpiliešiem:
Raulam Konstantinovam, Gļebam Šilinam, Ņikitam Elksniņam, Ņikitam Šmakovam, Edgaram Koržeņevskim, Ņikitam Atrahimovičam, Ritvaram Šuļgam, Evanderam Servutam. Īpašo balvu par cīņassparu ieguva rīdzinieks Angels Batavins, bet par labāko taktisko cīņu apbalvots tika Ritvars Šuļga.

Daugavpils BJSS boksa nodaļas galvenais treneris Vladislavs Sokolovs: „Šobrīd tiek veikts liels un centralizēts labāko bokseru sagatavošanas darbs (Edgars Koržeņevskis, Evanders Servuts, Ritvars Šuļga). Protams, netiek aizmirsts arī par jaunajiem talantiem. Šīs bija pirmās sacensības jaunajā gadā un daudzi bokseri sevi pieteica daudzsološi. Turpināsim gatavoties Eiropas čempionātam.”

No 24. līdz 30. janvārim Latvijas izlase piedalīsies starptautiskā turnīrā Mogiļevā. Starp izlases dalībniekiem būs arī 3 daugavpilieši. Pēc tam izlase dosies uz turniru Krievijā, kas notiks no 6. līdz 16. februārim.