Funakoshi Cup sacensības karatē

11.12.2015
Daugavpils BJSS sporta kompleksā (Kandavas ielā 17a) norisinājās starptautiskais bērnu – jauniešu karatē turnīrs „Baltic Funakoshi Cup - 2015”, kas šogad veltīts Daugavpils pilsētas 740 gadu jubilejai, kā arī karatē pastāvēšanas 36. gadadienai Daugavpilī.

Sacensībās, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldi, piedalījās ap 200 jaunajiem karatistiem no Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas karatē klubiem.

Jaunie karatisti baltos kimono cīnījās savās vecuma grupās par godalgām trijās disciplīnās: KATA (kompleksi), KUMITE (cīņas) un OPEN - KUMITE. Kopumā tika sadalīti 37 medaļu komplekti un 12 kausi „Baltic Funakoshi Cup”, kas nosaukti par godu leģendārajam karatē pamatlicējam, un kuri tika pasniegti labākajiem karatistiem, kas savās vecuma grupās KATA un KUMITE disciplīnās kopsummā uzrādīja visaugstāko rezultātu.

Daugavpili pārstāvēja mūsu Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) karatisti, kas sīvā konkurencē izcīnīja 4 pirmās vietas (Aleksandra Petrovska un Ēriks Medņikovs (trijās disciplīnās)), 12 otrās vietas (Vinsents Sivačovs, Vladislavs Kaveckis, Edvīns Juršens, Daniels Seļčonoks, bet Ivars Punculis, Margarita Šuļina, Aleksandra Petrovska un Veronika Bogdanova – divās disciplīnās) un 5 trešās vietas (Aleksandra Petrovska, Vilnis Kokins, Edvīns Juršens, Aleksandrs Artjomenko un Veronika Bogdanova). Par “Baltic Funakoshi Cup” ieguvēju kļuva mūsu Ēriks Medņikovs.

Svinīgā gaisotnē ar medaļām un kausiem tika apbalvoti turnīra godalgoto vietu ieguvēji. Komandu oficiālajiem pārstāvjiem un tiesnešiem tika pasniegtas īpašas piemiņas balvas.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem Akadēmijas karatistiem, kā arī Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldes un BJSS vadībai un personālam, par lielisku darbu un sniegto atbalstu!

Detalizētāka informācija pieejama Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv