Startējusi jaunā Baltijas līgas sezona

03.11.2015
Sestdien un svētdien pirmās spēles Baltijas volejbola līgā aizvadīja Daugavpils Universitātes spēlētāji. Izbraukumā Igaunijā tika izcīnīta viena uzvara.

Jaunajā Baltijas volejbola līgas sezonā startē 13 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pirmo reizi Latviju pārstāv piecas komandas, pie tam klāt nākusi arī viena Lietuvas komanda. DU šajā sezonā vairāk vai mazāk izdevies saglabāt komandas kodolu. No spēcīgākajiem spēlētājiem prom devušies Andris Krūmiņš, Vitālijs Cinne un Rihards Puķītis. Sastāvā pēc ilgākas prombūtnes atgriezies Sergejs Nikolajevs.

Pirmajā izbraukumā jau pirmajā spēlē bija jātiekas ar vienu no vadošajiem Igaunijas klubiem Bigbank Tartu. Kā arī varēja gaidīt, igauņi uzvarēja ar 25:15, 25:21, 25:18.

Ļoti neveiksmīgi komanda iesāka otro spēli pret Rakveri. Pirmajos divos setos tika zaudēts ar 22:25 un 14:25, tomēr komanda nepadevās, izraujot dramatisku panākumu piecos setos!

Trešajā setā uzvara ar 25:22, pēc kā sekoja panākums ar 25:19 un 15:13! Uzbrukumā 18 punktus guva Aleksandrs Samuilovs, bet 14 pievienoja Toms Švāns.

Jau šajā nedēļas nogalē DU aizvadīs divas mājas spēles.

Dāmu Baltijas līgā VK „MiLATss” ar 1:3 piekāpās Babītei, kā arī ar 2:3 RSU/MVS. Nākamā spēle Daugavpilī ieplānota 14. novembrī.