Grieķu-romiešu cīkstoņu sportiskā nedēļas nogale

03.11.2015
30. oktobrī Balvos norisinājās starptautiskais grieķu-romiešu cīņas turnīrs ar vairāk nekā 100 sportistu piedalīšanos no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Daugavpili pārstāvēja Vitālija Vērdiņa, Dmitrija Lapas un Artjoma Petkuna audzēkņi. Viņu sniegumu varēja saukt par veiksmīgu, jo kopumā iegūtas 15 medaļas. Par uzvarētāju savā grupā kļuva Konstantīns Geikins, sudrabu ieguva Jevgenijs Zalivskis, Mihails Čemis, Pāvels Goloveckis, Devids Rinkevičs un Daniels Jefanovs.

Bronzas medaļas izkaroja: Sergejs Bizņa, Elgards Suhockis, Normunds Martinjuks, Aleksandrs Tumarevičs, Mareks Veličko, Gļebs Zenkovs, Dmitrijs Markovs, Grigorijs Golubevs, Jakovs Jakovļevs.

31. oktobrī norisinājās arī sacensības Sanktpēterburgā, uz kurām devās arī mūsu sportisti. Šeit tika iegūtas četras medaļas.

Par zelta medaļu ieguvējiem kļuva Artūrs Šeškens un Iļja Poliščuks. Sudrabs tika Aleksejam Celam, bet bronza Vladislavam Mihailovam.

Visbeidzot, sestdien Viļņā pie sudraba medaļas augsta līmeņa turnīrā tika Aleksandrs Jurkjans, kurš uzvarēja trīs cīņās.