Daugavpils bokseri labākie Latvijā

03.11.2015
Trīs dienu garumā Daugavpilī par valsts čempionu tituliem sacentās labākie Latvijas jaunie bokseri. Pilsētu ieskaitē pirmo vietu izcīnīja Daugavpils!

Daugavpils BJSS lielajā zālē no piektdienas līdz pat svētdienai ritēja ļoti interesantas cīņas. Starp dalībniekiem bija vairāk nekā 120 bokseri no astoņām dažādām pilsētām.

Cīņa par uzvaru ritēja dažādās svara kategorijās trīs vecuma grupās. Jāpiemin, ka par godalgām cīnījās arī daudzas meitenes.

Apkopojot trīs dienu rezultātus, veseliem astoņiem daugavpiliešiem izdevās kļūt par valsts čempioniem: Valērijai Šepetovskai, Rauļam Konstantinovam, Ņikitam Elksniņam, Edgaram Koržeņevskim, Kirilam Vasiļjevam, Ritvaram Šuļgam, Aleksandram Lipovkam, Evanderam Servutam.

Sudraba medaļas ieguva Aleksandra Stehnovska-Slavska, Viktors Potapovs, Iļja Šmakovs, Ņikita Zujevs, Valērijs Ivanovs.

Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās: Artjoms Boltrukevičs, Vitālijs Kondrašovs, Aleksandrs Rabotjaga, Vjačeslavs Strazdoniks, Česlavs Svirka, Oļegs Pozņakovs, Vladislavs Puškeļs, Ņikita Atrahimovičs, Gļebs Markovs.

Komandu vērtējumā Daugavpils ieguva pirmo vietu. Otrajā vietā ierindojās Rīga, tālāk sekoja Jelgava, Olaine un Jūrmala.

Mūsu komandas galvenais treneris Vladislavs Sokolovs: „Arī šogad mūsu komanda ieguva pirmo vietu, neskatoties uz to, ka slimību dēļ komandas sastāvs nebija tik liels kā paredzēts. Nācās piesaistīt praktiski visus sporta skolas bokserus. Protams, ka komandas līderi nepievīla (Servuts, Šuļga, Koržeņevskis), iegūstot nepieciešamās pirmās vietas. Tikām galā ar uzdevumu, labi pastrādāja gan treneri, gan bokseri.”

Latvijas izlases bokseri tagad dosies uz treniņnometni Lietuvā, kas būs pēdējais sagatavošanās etaps Eiropas jauniešu čempionātam, kurā Latviju pārstāvēs arī Servuts un Šuļga.