Ar aizraujošām cīņām noslēdzās Daugavpils strītbola čempionāts

22.09.2015
Sestdien Vienības laukumā noslēdzās piektais un noslēdzošais Daugavpils ielu basketbola čempionāta posms. Visspraigākās cīņas ritēja vecākajā grupā vīriešiem.

Piektajā posmā piedalījās 21 komanda, kas cīnījās par uzvarām piecās grupās. Vecākajā grupā vīriešiem deviņu komandu konkurencē līdz finālam tika „X” un „Ebay”. Interesanti, ka šīs spēles uzvarētāja automātiski nodrošināja sev trešo vietu lielajā kopvērtējumā. Spraigā spēlē ar 5:4 uzvarēja „X”, nodrošinot sev uzvaru posmā un trešo vietu kopvērtējumā. Pirmajā vietā kopvērtējumā šī posma trešā spēcīgākā vienība „IVS-D/DBT/Višķi”.

V2 grupā puišiem kārtējā uzvara (piektā pēc kārtas!) Lietuvas komandai „Golden Boys”, kas pārspēja Višķus. V1 grupā pirmajā vietā ir „Pērkons”, kam sekoja „Fireball” un „Vašingtons”. Šādā pašā kārtībā komandas izkārtojās arī kopvērtējumā.

Ļoti interesanti rezultāti pēdējā posmā fiksēti S2 grupā meitenēm. Ārpus labāko trijnieka palika Lietuvas komanda „Šnio fanes ir ne tik”, kas kopvērtējumā tomēr noturēja pirmo pozīciju. Šajā posmā pirmo vietu ieņēma „Aloha”, kas izrāva otro vietu kopvērtējumā. Otrajā vietā posmā „Eminem un Omnomnom”, kas apsteidza „Kraujenskij Patrulj”. Kopvērtējumā gan augstāk tika „Kraujenskij Patrulj”, ieņemot trešo vietu.

Spraiga cīņa par otro vietu kopvērtējumā bija meiteņu jaunākajā grupā. Pirmo vietu pārliecinoši ieguva „Perci”, bet otrajā vietā ar vienādu punktu skaitu bija „Oranžā bumba” un „Šašliks”. Pateicoties pēdējā posmā ieņemtajai augstākai vietai, otro vietu nodrošināja „Šašliks”.

Vecākajā grupā meitenēm vienīgā komanda, kas piedalījās vairāk nekā vienā posmā bija „West Coast”, kas arī ieguva pirmo vietu kopvērtējumā.

Visas sezonas garumā čempionātā piedalījās kopumā 51 komanda.