Daugavpiliešiem godalgas Eiropas čempionātā greplingā

28.09.2015
26.septembrī Kauņā norisinājās pirmais Eiropas čempionāts greplingā IGF versijā (International Grappling Federation). Daugavpils tika pārstāvēta ar trim Daugavpils Grappling Team sportistiem, kuri trenējas T.Bikovska vadībā.

Normunds Pavļukevičs ne pārāk labi aizvadīja pirmo cīņu, bet uzvarēja nākamās un kļuva par čempināta bronzas medaļas ieguvēju svara kategorijā līdz 80 kg (pieaugušie).

Antons Jevdokimovs svara kategorijā līdz 76 kg (juniori) atkal zaudēja savam “vecajam” pretiniekam no Lietuvas kluba “Smauglys” un ieguva sudraba medaļu.

Dmitrijam Anisko nebija nopietnu pretinieku sava svara kategorijā līdz 90 kg (juniori), kurā viņš izcīnīja zelta medaļu un viņš piedalījās arī cīņās absolūtajā kategorijā junioru grupā (bez svara ierobežojumiem). Rezultātā viņš pievienoja savai kolekcijai Eiropas absolūtā junioru čempiona jostu.

Otru no četrām absolūto čempionu jostām (senioru 1980.dzimšanas gada un vecāki) arī ieguva Latvijas cīkstonis Vladislavs Čerņavskis, kluba LEWC (Brāļu Čerņavski cīņas skola, Team Giudici Latvia) vadītājs.