3. posmā triumfē Lavrenovs/Nikolajevs un Hrapāne/Kravčenoka

27.07.2015
Sestdien Stropu pludmalē aizvadīts 3. Daugavpils čempionāta posms pludmales volejbolā. Vīriešiem par uzvarētājiem kļuva Dmitrijs Lavrenovs un Sergejs Nikolajevs, bet dāmām labākās bija Terēze Hrapāne un Anastasija Kravčenoka.

3. posmā vīriešiem par uzvaru cīnījās 11 pāri, kuri tika sadalīti divās apakšgrupās. Bez zaudētiem setiem savā grupā uzvarēja Ainārs Žilinskis un Dainis Pokulis, bet otrā grupā tikai pa vienam setam zaudēja Maksims Sergejevs ar Arvīdu Ribicki, kā arī Sergejs Nikolajevs un Dmitrijs Lavrenovs.

Pusfinālā Lavrenovs ar Nikolajevu divos setos pārspēja (18:16, 15:12) Viktoru Tarakanovu un Vadimu Jančevski, savukārt Sergejevs ar Ribicki no tālākās cīņas izslēdza Žilinski un Pokuli. Bronzas mačā Žilinskis un Pokulis dramatiskā trīs setu cīņā izkaroja sev trešo vietu, bet lielajā finālā Lavrenovs un Nikolajevs ar 16:14, 13:15, 11:9 bija pārāki pār Ribicki un Sergejevu.

Dāmām par uzvaru cīnījās deviņi pāri. Grupas spēlēs vislabāk klājās Elvitai Dolotovai un Darjai Povareškinai, kuras uzvarēja visos astoņos setos. Pēc veiksmīgi veiktajām apakšgrupas spēlēm meitenes pusfinālā negaidīti pārliecinoši ar 3:15, 9:15 kapitulēja Ineses Raciņas un Nadeždas Saveļjevas priekšā.

Otrā pusfinālā Terēze Hrapāne un Anastasija Kravčenoka divos setos uzvarēja Ingu Macenko un Kristīni Žuku. Macenko un Žuka spēlē par 3. vietu sagādāja Povareškinai un Dolotovai vēl vienu zaudējumu – 15:12, 16:14.

Lielajā finālā Kravčenoka un Hrapāne ar 15:9 un 15:13 pieveica Raciņu ar Saveļjevu.