„Lokomotīve” uzvar izbraukumā un tuvojas 1. vietai

27.07.2015
Polijas Nice spīdveja līgā kārtējās sacīkstēs pie uzvaras izbraukumā izdevies tikt Daugavpils „Lokomotīvei”, kas viesos ar 47:43 pārspēja Bidgoščas „Polonia”.

„Lokomotīve” pirms izbraukuma uz Bidgošču bija iekārtojusies drošā otrajā pozīcijā, taču uzvaras gadījumā rastos lieliskas izredzes pacīnīties par pirmo vietu pret Ribņikas „ROW”.

Sacensības iesākās ar neveiksmi, jo jau pirmajā braucienā 1:5 (Lindgrenam punkts, Bogdanovs bez punktiem). Kā jau ierasti, mūsu spīdvejisti savas pozīcijas nedaudz uzlaboja junioru braucienā, kur Andžejs Ļebedevs atveda 3 punktus, bet Jevgeņijs Kostigovs vienu.

Jonass Kilmakorpi pārī ar Ķastu Puodžuku pēc 3. brauciena panāca līdzsvaru – 9:9. Diemžēl nākamajos braucienos Bidgošča ieguva četru punktu pārsvaru, kas saglabājās līdz pat 9. braucienam, pēc kura situācija kļuva pavisam skumīga – 23:31...

10. braucienā lieliska dubultuzvara Antonio Lindbekam (dienu pirms šīs cīņas ieguva trešo vietu „Grand Prix” posmā Zviedrijā) ar Ļebedevu, bet 11. braucienā Kilmakorpi un Bogdanovs atveda arī 4:2 un rezultāts summā vairs tikai 32:34!

12. braucienā mājinieki atbild ar uzvaru 4:2, bet 13. braucienā neizšķirts, tādējādi 41:37 summā. Likās, ka Bidgošča šo pārsvaru spēs noturēt, tomēr daugavpilieši uzskatīja savādāk. Sākumā dubultuzvaru izcīnīja Ļebedevs ar Lindgrenu, bet 15. braucienā to pašu paveica Kilmakorpi ar Lindbeku – 47:43!

Šī uzvara ļāva „Lokomotīvei” iegūt trīs svarīgus punktus turnīra tabulā un saglabāt reālas izredzes uz pirmo vietu.

Svētdien labākais komandas rindās bija Ļebedevs, kuram 12+1 punkts. 13 punkti Kilmakorpi, 9+2 Lindbekam, 8+2 Lindgrenam, bet vāji nobrauca Bogdanovs (3), Puodžuks (1) un Kostigovs (1).