BFC „Daugavpils” jaunie futbolisti prestižā turnīrā Zviedrijā bez zaudējumiem

15.07.2015
BFC Daugavpils 2001. gadā dzimušo futbolistu komanda lieliski aizvadījusi pasaulē lielākā jauniešu futbola turnīra Gothia Cup grupu turnīru, ieņemot pirmo pozīciju.

U14 vecuma grupas turnīrā BFC Daugavpils ir viena no 215 komandām no 38 valstīm, kas piedalās šajā prestižajā bērnu futbola turnīrā. Mūsu komanda Gēteborgā uzturās jau vairākas dienas un ne bez panākumiem! Pēc iespaidīgās atklāšanas ceremonijas bija pienācis laiks pierādīt savu varēšanu arī laukumā.

Pirmajā apakšgrupas spēlē ar 4:0 tika sagrauta Zviedrijas komanda IK Oddevold, bet otrajā dienā saspringtā galotnē, neilgi pirms spēles beigām atvairot pendeli, izrauta uzvara pār citu Zviedrijas komandu IK Sirius – 1:0. Šī uzvara garantēja komandai izkļūšanu no grupas, kā arī saglabāja labas izredzes uz pirmo vietu apakšgrupā. Savu darbiņu pret Francijas komandu no Parīzes puiši paveica lieliski, nospēlējot 0:0, kas garantēja pirmo vietu!

Pirmā vieta automātiski garantē tikšanu 1/32, kur pretiniekos būs IF Elfsborg un GIF Nike spēles uzvarētāja. Šī spēle notiks 16. jūlija rītā.

Turēsim īkšķus par mūsu futbolistiem!


Best regards from Sweden, Sveiciens no Zviedrijas, Привет из Швеции!!!

Posted by Dmitrijs Bogdanovs on trešdiena, 2015. gada 15. jūlijs