Ciematniece iekļūst Eiropas jaunatnes festivāla finālā

29.07.2015
Daugavpils augstlēcēja Dagnija Ciematniece, izcili pārvarot visos augstumus, ar sezonas labāko rezultātu iekļuvusi Eiropas jaunatnes festivāla finālsacensībās.

Eiropas jaunatnes festivāls norisināsies katrus divus gadus un tajā piedalās 15 līdz 18 gadus veci sportisti atkarībā no sporta veida. Starp 72 Latvijas sportistu delegācijas dalībniekiem ir arī daugavpilieši. Augstlēkšanas sacensībās valsts un pilsētas godu pārstāv Dagnija Ciematniece, bet peldēšanā par godalgām cīnīsies Daniels Narajevs, kurš vēl nesen ieguva četras pirmās vietas Latvijas Jaunatnes Olimpiādē.

Kā pirmā no mūsējiem startēja Dagnija Ciematniece, kura Tbilisi nodemonstrēja lielisku sniegumu. Pārvarot visus augstumus ar pirmo mēģinājumu, Ciematniece kvalifikācijā dalīja pirmo vietu ar Lietuvas sportisti. Viņas rezultāts 1,72 metri ir Dagnijas sezonas un personiskais rekords.

Jāpiemin, ka šo augstumu pārvarēja vēl astoņas sportistes, bet kopumā finālam kvalificējās 12 no 21 dalībnieces.

Peldēšanas sacensībās ne tik veiksmīgi nostartēja Narajevs, kurš 50 metru brīvajā stilā ieņēma 38. vietu starp 46 dalībniekiem. Viņa laiks bija 25,70 sekundes, kas ir ievērojami sliktāks par viņa personisko rekordu.

Sacensības Tbilisi turpināsies līdz 1. augustam!