„Nikaram” atkal izdodas pakutināt nervus

05.05.2015
Otrajā Latvijas Telpu futbola Virslīgas finālsērijas spēlē BFC „Daugavpils” kā līdzīgs ar līdzīgu turējās pretī „Nikaram” puslaiku, tomēr beigās piedzīvoja neveiksmi ar 2:7.

Pirmajā finālspēlē BFC „Daugavpils” pārsteidza daudzus, piekāpjoties „Nikaram” tikai ar 2:4. Arī otrajā spēlē Daugavpilī pēc spēles pirmā puslaika bija cerīgais 2:2. Mūsu komandas sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās Pāvels Tarasovs un Jevgeņijs Maksimčuks.

Otrā puslaika 25. minūtē viesi panāca 3:2, jau nākamajā minūtē arī 4:2, taču ar to viss vēl nebija beidzies. 28. minūtē viens no viesu spēlētājiem Giorgijs Diakvnišvili saņēma noraidījumu un daugavpiliešiem radās iespēja samazināt pārsvaru. Diemžēl tā netika izmantota.

Spēles beigu daļā „Nikars” salauza Daugavpili, uzvarot maču ar 7:2. Trešā sērijas spēle paredzēta 10. maijā.