BFC Daugavpils atņem punktu Ventspilij

20.04.2015
Pie punkta pret valsts čempioniem Ventspils futbolistiem izdevies tikt BFC Daugavpils futbolistiem. Savstarpējā spēlē Daugavpilī tika fiksēts neizšķirts 1:1. Mūsu komandas labā vārtus guva Ēriks Kokins.

Pirms divām nedēļām komandas tikās savstarpējā spēlē Ventspilī un mājinieki tika pie panākuma ar rezultātu 3:0. Tas viss notika Latvijas kausa izcīņas spēlē, bet sestdien vienības tikās Virslīgas turnīrā.

Jau no pirmajām minūtēm abas komandas devās uz priekšu un abi vārtsargi jau pirmajās divās minūtēs glāba savas komandas no vārtu zaudējuma. Mūsu komandas vārtsargs Jevgeņijs Nerugals pat glāba divas reizes!

Kopumā pirmais puslaiks aizritēja ar Daugavpils komandas pārsvaru, kas arī bija tuvāk vārtu guvumam, taču allaž nedaudz pietrūka. Viss sagriezās kājām gaisā otrā puslaika sākumā, kad ļoti strīdīgā situācijā galvenais tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu uz Daugavpils vārtiem. Neskatoties uz to, ka Nerugals uzminēja bumbas lidojuma virzienu, Ģirts Karlsons atklāja rezultātu.

Daugavpils metās atspēlēties un sāka veidot arvien vairāk vārtu gūšanas momentu, bet 69. minūtē tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu. Diemžēl Ivans Lukaņuks to nerealizēja... Atlikušajā laikā viesu vārtsargs vairākas reizes glāba, bet paši daugavpilieši izniekoja labas iespējas līdz 82. minūtē beidzot veiksme uzsmaidīja mājiniekiem - pēc Ērika Kokina sitiena bumba pēc vairākiem rikošetiem ielidoja vārtos. Arī pēdējās minūtēs Daugavpils bija tuvāk vēl kādam vārtu guvumam, bet šoreiz rezultāts 1:1.