Daugavpils bokseri Igaunijā iegūst uzvaras un medaļas

27.04.2015
No 23. līdz 25. aprīlim Igaunijas pilsētā Mārdu norisinājās 36. Aleksandra Baranova piemiņas turnīrs boksā, kurā startēja arī Daugavpils bokseri.

Turnīrā piedalījās 150 sportisti no astoņām valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Somijas, Zviedrijas, Krievijas un Baltkrievijas. Cīņas ritēja piecās dažādās vecuma grupās. Daugavpili pārstāvēja seši bokseri.

Edgars Koržeņevskis svara kategorijā līdz 63 kilogramiem turnīra pirmajā dienā pieveica Somijas pārstāvi, bet finālā viegli pārspēja citu Latvijas bokseri.

Aleksandra Stehanovska-Slavska pirmo reizi piedalījās tāda mēroga sacensībās. Uzvarot abās cīņās Igaunijas sportistes, viņa ieguva pirmo vietu.

Rauls Konstantinovs svara kategorijā līdz 32 kilogramiem pirmajā dienā uzvarēja mājinieku bokseri, bet finālā ar viena punkta pārsvaru piekāpās Olaines bokserim.

Kirils Vasiļjevs svara kategorijā līdz 75 kilogramiem pirmajā dienā bija pārāks par Krievijas pārstāvi, taču savainojuma dēļ nevarēja piedalīties finālā un ieņēma 2. vietu.

Ņikita Elksniņš grupā līdz 36 kilogramiem zaudēja Igaunijas kluba sportistam un ieņēma trešo vietu.
Ritvars Šuļga pirmajā dienā tikās ar pieredzējušu Somijas bokseri, kam piekāpās tikai ar vienu punktu. Beigās 3. vieta.

„Šis turnīrs kļuvis par ļoti augstas klases turnīru, uz kuru brauc savu valstu vadošie bokseri. Tikt līdz finālam un uzvarēt tajā – tas ir lieliski. Ļoti patika mūsu jaunās bokseres Stehanovskas-Slavskas sniegums. Koržeņevskis, lai arī uzvarēja turnīrā, pieļāva daudz kļūdu. Viņam maija vidū Ukrainā jāpiedalās Eiropas čempionātā, tāpēc veltīsim atlikušo laiku kļūdu novēršanai,” pēc turnīra ar iespaidiem dalījās Vladislavs Sokolovs.

No 7. līdz 9. maijam Daugavpilī notiks brāļu Purvinsku piemiņas turnīrs.