BFC „Daugavpils” uzvar un pakāpjas uz trešo vietu

13.04.2015
Smscredit.lv futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē BFC „Daugavpils” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, turnīra tabulā pakāpjoties uz trešo pozīciju.

3. kārtā spēles ritējumu un skatītāju skaitu tribīnēs ievērojami iespaidoja ļoti nelabvēlīgie laikapstākļi. Neskatoties uz to, daugavpilieši pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā. Pirmajā puslaikā Gulbene neizdarīja nevienu sitienu pa mūsu vienības vārtiem, toties daugavpiliešiem bija 4-5 iespējas izcelties. Vienu no tām spēles 14. minūtē pārliecinoši realizēja Ēriks Kokins, kurš filigrāni sita ar galvu pēc Pāvela Riževska centrējuma.

Uz otro puslaiku pretinieki laukumā devās nopietnā noskaņojumā, kas šķietami pārsteidza BFC „Daugavpils”. Haotiskā spēlē komandām bija pa pāris pusizdevībām izcelties, bet tikai viena no tām bija patiešām laba, kad Kokins nerealizēja izgājienu viens pret vienu. Visas šaubas par spēles uzvarētāju tika kliedētas kompensācijas laikā, kad ātrā pretuzbrukumā vārtus guva Rjotaro Nakano. Jāpiemin, ka 81. minūtē par sitienu pa seju tieši Nakano sarkano kartīti saņēma pretinieku spēlētājs Aleksandrs Solovjovs.

Nākamo maču BFC „Daugavpils” aizvadīs 18. aprīlī savā laukumā pret „Ventspili”. Šobrīd komanda ar sešiem punktiem ieņem 3. pozīciju.