Vērienīgais Daugavpils kauss taekvondo aizvadīts

18.03.2015
14. un 15. martā Daugavpilī norisinājās kārtējais starptautiskais turnīrs olimpiskajā taekvondo Daugavpils kauss, kas sapulcināja vairāk nekā 250 dalībniekus no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Somijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Turkmenistānas. Sacensības noritēja trijās vecuma kategorijās: bērni (7-10 gadi), kadeti (11-13 gadi) un juniori (15-17 gadi).

Sacensības Daugavpils kauss Daugavpilī bija pirmais posms no trim paredzētajiem Baltijas kausa posmiem. Nākamie posmi noritēs maijā Liepājā un septembrī Rīgā. Tas ir nozīmīgs notikums taekvondo dzīvē Latvijā un lieliskā iespēja mūsu sportistiem un treneriem parādīt sevi, kā arī mācīties no ārvalstu dalībniekiem.

Gribētos atzīmēt, ka svarīgākais notikums Latvijas sporta dzīvē būs rīkotais Eiropas čempionāts olimpiskajā taekvondo junioriem 2015.gada oktobrī. No mūsu pilsētas trīs kluba „Jitae” sportisti kandidē pārstāvēt valsti šajās prestižajās sacensībās.

Mūsu pilsētu „Daugavpils kauss” sacensībās pārstāvēja kluba „Jitae” komanda , vecākā trenera Borisa Ivanova vadībā.
Mūsu sportisti, izcīnot 18 medaļas, apliecināja savu cienīgo sagatavotības līmeni.

Pirmajā dienā sportisti piedalījās bērnu un kadetu vecuma kategorijās un ieguva 12 medaļas: 3 zelta, 2 sudraba un 7 bronzas godalgas.

Par čempioniem un laureātiem kļuva:
1.vieta
Bogdanovs Dzintars
Ulme Deina
Pavļukovs Kirills

2.vieta
Šakeļs Valentīns
Fomins Andris

3.vieta
Bogdanovs Juris
Pavļukova Jūlija
Jefimova Nadežda
Konopeckis Kevins
Stepanovs Vladislavs
Ugarenko Daniels
Pozņaks Gļebs

Otrajā sacensību dienā tika dalīti medaļu komplekti junioru grupās. Mūsu komandas sasniegums - 6 no 7 medaļām. Lielisks rezultāts.

Par čempioniem un laureātiem kļuva:
1.vieta
Ivanovs Kirils
Habarovs Maksims

2.vieta
Paladijs Ernests

3.vieta
Soboļeva Viktorija
Lapkovskis Andrejs
Čemis Iļja

Saskaņā ar Latvijas federācijas publicētiem rezultātiem par pagājušā gada turnīra vērtīgāko sportistu kadetu vidū kļuva Kirils Ivanovs.

Apsveicam visus kluba „Jitae” sportistus un trenerus!
Vairāk informācijas: www.jitae.lv