Sestdien stadionā „Celtnieks” tiks atklāta jaunā futbola sezona

11.03.2015
14. martā stadionā „Celtnieks” tiks aizvadīta pirmā jaunās Smscredit.lv futbola Virslīgas spēle, kurā BFC „Daugavpils” uzņems viesus no Jelgavas. Spēles sākums plkst. 15:00.

Jaunajā Virslīgas sezonā Daugavpili pārstāvēs viena komanda, bet kopumā čempionātā startēs astoņi klubi no Ventspils, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Gulbenes, Jelgavas un Daugavpils. Daugavpils godu aizstāvēs Bērnu Futbola centrs „Daugavpils”, kas pagājušajā gadā debitēja spēcīgākajā sabiedrībā, ieņemot astoto vietu (piedalījās 10 klubi).

Šogad komandas sastāvs ir papildināts ar vairākiem meistarīgiem futbolistiem un komandas mērķis būs cīnīties par krietni vien augstākām vietām. Sezona sāksies 14. martā, bet tiks noslēgta 7. novembrī. Kopumā katra komanda aizvadīs 28 spēles.

Sezonas pirmās četras Virslīgas spēles BFC „Daugavpils” aizvadīs savā laukumā. Pirmā no tām paredzēta jau sestdien, kad daugavpilieši uzņems „Jelgavu”. Spēles sākums plkst. 15:00, bet skatītāji tiek aicināti ierasties agrāk, jo notiks svinīgā sezonas atklāšana. Visi, kas iegādāsies biļetes varēs piedalīties balvas 50 eiro izlozē, bet pirmie apmeklētāji tiks pie pārsteiguma balvām. Visi sanākušie skatītāji varēs sasildīties ar tēju, bet futbolisti centīsies demonstrēt labāko sniegumu!

Ieejas biļetes cena 1,50 EUR, bet ar kluba šalli un futbola akadēmijas audzēkņiem ieeja būs bezmaksas.