Džudo starti Siguldā un Baltkrievijā

02.03.2015
28. februārī Sambo un džudo centra “Singitaj” dzimšanas dienā komandas jaunieši cīnījās uzreiz divās vietās – Siguldā un Baltkrievijā.

Siguldā norisinājās starptautiskais turnīrs, bet Bobruiskā notika Jaunatnes Olimpiskās spēles. Darja Kitele Baltkrievijā cieta divas neveiksmes, taču nākotnē noteikti noderēs divu nedēļu pieredzi treniņnometnē Minskā.

Siguldā sapulcējās 551 sportists no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Igaunijas. Ļoti labi sevi parādīja Daniels Ginzburgs, kurš ieguva bronzas godalgu 81+ kilogramu grupā. Trīs cīņās viņam viena uzvara un divi zaudējumi.

Vlads Ivanovs divu nedēļu laikā uzņēma svaru un startēja sev nepierastajā 66 kilogramu kategorijā. Viņam viena uzvara un divi zaudējumi. Iļja Volkovs arīdzan pārgāja svara kategorijā no 46 līdz 55 kilogramiem, izcīnot vienu uzvaru un divas reizes zaudējot. Aleksandrs Puzirevsis ieguva sudraba godalgu svara kategorijā līdz 60 kilogramiem.

Komanda turpinās trenēties, lai veiksmīgi sagatavotos Latvijas čempionātam bērniem no 14 līdz 16 gadiem, kas norisināsies 14. martā.