BFC „Daugavpils” un Daugavpils „Daugava” aizvadīs pirmās sezonas mājas spēles

27.03.2014
Sestdien un svētdien stadionā „Celtnieks” notiks divas Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēles. Sestdien plkst. 15:00 BFC „Daugavpils” uzņems FK „Liepāja”, bet svētdien tajā pašā laikā Daugavpils „Daugava” tiksies ar „Jelgavu”.

Jaunajā Virslīgas sezonā par Latvijas čempionu titulu cīnīsies desmit komandas. Pirmās kārtas spēli jau svētdien aizvadīja „Daugavpils”, kas izbraukumā diezgan pārsteidzoši ar 1:0 pārspēja Jūrmalas „Spartaks”. Vienīgos vārtus guva Vladislavs Fjodorovs. Sestdien komanda savā laukumā tiksies ar „Liepāju”, kas pirmajā mačā ar 2:1 pārspēja FS „Metta/LU”. Liepājnieku rindās viens no līderiem ir daugavpilietis Valērijs Afanasjevs, tāpat komandā spēlē bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Kristaps Grebis, bet kluba direktors ir leģendārais Māris Verpakovskis. Pirms spēles paredzēta oficiālā atklāšanas ceremonija, kā arī konkursi puslaika pārtraukumā. Ieeja uz spēli būs bezmaksas.

Svētdien „Daugava” aizvadīs savu pirmo čempionā spēli, uzņemot „Jelgavu”. Tik vēlu „Daugava” iesāk sezonu, jo klubam bija problēmas ar licences saņemšanu, bet nu tās ir atrisinātas. Jelgava savā pirmajā sezonas spēlē ar 3:1 pārspēja „Jūrmalu”. Neskatoties uz to, favorītu statusā būs daugavpilieši, kas saglabājuši praktiski visus labākos iepriekšējā gada futbolistus. 2013. gadā „Daugava” ieguva Latvijas čempionāta bronzu.

„Celtnieka” stadionā pirms sezonas atklāšanas jau uzstādīts jauns elektroniskais tablo un rezervistu soliņi, kā arī tiek nomainīti vecie skatītāju soliņi pret jauniem.