„Musashi Cup 2014”

24.03.2014
22. martā Daugavpils 10. vidusskolas sporta zālē norisinājās tradicionālais turnīrs „Musashi Cup 2014”. Arī šogad Daugavpilī sapulcējās vairāki desmit dalībnieku no Daugavpils, Rēzeknes, Ilūkstes un Dagdas.

Pirmie cīnīties devās kendo pārstāvji. Rezultātā pēc olimpiskās sistēmas rādītājiem (cīņa uz izkrišanu) par uzvarētāju kļuva Pāvels Jahundovičs, otrais bija Ruslans Jandujevs, bet trešo vietu dalīja Marks Badaljans un rēzeknietis Edgars Samoilovs.

Jauktā stila karatē disciplīnās grupā „30 kilogrami” par uzvarētāju kļuva Arnis Pirožoks, otrais bija Kristaps Multiņš, bet trešais Deivids Pučka. Abi pēdējie pārstāvēja Ilūksti. 40 kilogramu kategorijā uzvarēja daugavpilietis Marks Aširovs, otrais bija Valērijs Puzanovs (Latgales Karatē federācija), bet trijnieku noslēdza ilūkstietis Nikita Vasiļjevs.

Dāmām visu goda pjedestālu aizņēma „Sochin” karatē kluba pārstāvji – Santa Reva, Ludmila Bikova, Juliāna Daukšte.

Vecākajā grupā sacensības noritēja pēc kjokušinkai noteikumiem. Šajā grupā pirmais bija Žanis Jančenko (Latgales Karatē federācija), otrā vieta un balva par cīņas garu Ruslanam Jandujevam. Trešais šoreiz Marks Badaljans.

Organizētāji izsaka pateicību par sniegto atbalstu Daugavpils Sporta pārvaldi par sniegto finansiālo atbalstu.

Avots: „Musashi”