Lāses kausā Daugavpils skolas izceļas

31.03.2014
Lāses Kauss ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tika organizētas jau trīspadsmito reizi. Daugavpils komandas nostartēja ļoti sekmīgi.

Sacensībām ir divi posmi – atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā, un finālsacensības, kurās piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem.

Finālsacensībās š.g. 29.martā Daugavpils pilsētu pārstāvēja četras mācību iestādes. 1994.-1997.g.dz. jaunieši – Daugavpils Profesionālās vidusskolas komanda – diemžēl palika 4.vietā. Veiksmīgi spēlēja 1998.-2001.g.dz. meitenes – Daugavpils Centra vidusskolas (sporta skolotāji Natālija Novikova un Sergejs Forsjuks) komanda un 1994.-1997.g.dz. jaunietes no Daugavpils 3.vidusskolas (sporta skolotāji Sergejs Vasiļjevs un Sergejs Smirnovs), izcīnot 2.vietas savās grupās. Vislielāko gandarījumu sagādāja 1998.-2001.g.dz. zēni no Daugavpils 9.vidusskolas – Latvijā iegūta 1.vieta (sporta skolotāji Ludmila Kolosova un Aleksandrs Pitkevičs)!

Jāatzīmē arī, ka sasniegtie rezultāti Daugavpils jaunajiem sportistiem ir vieni no labākajiem visā šo sacensību vēsturē.